Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
Kl@rka
Klára
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Fantasy
Akční
Pohádka
film
seriál
TV film
divadelní…
pořad
USA
Velká Británie
Česko
Československo
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Počátek
(2010)
Temný rytíř
(2008)
Prokletý ostrov
(2010)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Téměř dokonalý zločin
(2000)
Pelíšky
(1999)
Interstellar
(2014)
Jasmíniny slzy
(2013)
Příchozí
(2016)
Černobílý svět
(2011)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Časové pásmo bylo změněno