Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
68 fanoušků
/ 50 bodů
Čulo
Praha, Hlavní město Praha, Česko
detailista, "designer" a dement
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Dokumentární
Animovaný
film
seriál
pořad
TV film
studentský…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Amélie z Montmartru
(2001)
Kmotr
(1972)
Forrest Gump
(1994)
Pianista
(2002)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Záře
(1996)
Temný rytíř
(2008)
Život je krásný
(1997)
Parazit
(2019)
Whiplash
(2014)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
50 bodů
Fanklub
(68)
KlárkaS
swamp
Martinibaby
zablaga
Krissty
Reesam
LaRhette
tom.dnb
Dawon
Jermann
papaJA21
Killa
eisha3
Fanita
generalt
hcko
tulda82
hels
Batters
Everis
předchozí
1 - 20
další
__culo
last.fm/user/Culifuk