bigbadboy

homepage

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 30.8.2019  23:52

Je trochu smutné, že Seagalovo nejlepší film příšel tak brzy, a potom už to šlo jen níž a ještě níže. Zároveň je fajn, že alespoň něčeho takového dosáhl, protože další kvalitní film už nenatočil.

• 13.8.2018  23:14
    Jméno (2012)

První 3 minuty zajímavé, ale pak... Nikdy víc, pokud se mi povede zapomenout, doufám, že se před spuštěním filmu podívám na mé hodnocení. Bůh masakru nebo Naprostí cizinci... super, proti Jménu něco jako Ferrari vsTrabant. Nesympatické uřvané postavy s břitkými a hlavně úděsně nevtipnými dialogy.

• 30.3.2018  00:26

Niebiańska miłość

• 2.12.2017  00:04

S každým dalším shlédnutím i po téměř dvaceti letech se vždy ujistím, že jsem pět hvězd dal správnému filmu. Neznám žádnou jinou takhle roztomilou strašipohádku :)

• 27.8.2017  23:26

Po několika letech znovu shlédnuto a opět jsem se ujistil, že 5 hvězd je naprosto zasloužených. Batman nikdy nebyl můj šálek čaje hlavně kvůli podivné filmové "komiksovosti", které jsem nikdy nebyl příznivcem. B.B. je však naprosto syrový, s geniální hudbou a až na závěrečnou romantickou scénu bez poskvrny výborný scénář, obsazení, kamera a vůbec všechno co si člověk může přát.

• 13.8.2017  23:05

Film je vlastně strašná blbost a narozdíl od Gibsona nevypadá Tom Hardy ani trochu jako magor. Na druhou stranu se celé 2 hodiny budete ustrnule dívat a užívat si neskutečně divokou jízdu.

• 26.5.2017  23:54

...film za nejhorší dialogy vyhrává ... Všechno nebo nic ... díky bohu za gaye! Člověk se alespoň 3x za film zasměje. Zbytek času budete valit oči, jak je možné vytvořit takové veledílo. Nepovedlo se prakticky nic - scénář hrůzostrašný, kamera podivná a umělá, herecké výkony (kromě gayů kterým dávám čestnou hvězdu) umělé a neuvěřitelné, scény vykradené ze všech filmů světa. Závěrem ještě jednou: Ach ty dialogy! To bych blil!

• 28.1.2016  10:31

Z kultovní série se stává tuctové scifi plné důchodců vzpomínajících na staré dobré časy.

• 21.8.2015  22:23
    Anglické jahody (2008)

Utrpení! Pusťte si cokoliv jiného :) I hudbu Tomáše Kluse, která je jedinou světlou stránkou filmu, opakují 100x dokola. Ke konci filmu už jenom nevěřícně sledujete, kdy prkení herci s dialogy napsanými při čekání na párek v rohlíku ukončí vaše utrpení závěrečnými titulky.

• 3.4.2015  06:53

Nejlepší kamera, nejlepší scénář a nejlepší herecké výkony :)

• 31.1.2015  07:48
    Interview (2014)

Když blbost dovedeš k dokonalosti, může z toho být zábavný film, který nad pivkem opravdu pobaví.

• 29.12.2014  05:59

Ve filmu všichni popíjejí české pivko - Budvar (Tedy jeho americkou verzi - Czechvar) To je hned pár bodíků navíc.

• 24.12.2014  01:12
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

Trvalo mi několik epizod, než jsem si zvykl, ale pak jsem se zakoukal... takže z původních dvou hvězd jsem nakonec skončil u pěkných čtyř. Pokud vás nechytne seriál v prvních epizodách, vytrvejte :)

• 15.8.2014  09:02

Hned po prvním shlédnutí se film zařadil mezi mé nejoblíbenější. Není co dodat - sežeňte, pusťte si.

• 15.8.2014  08:58
    Osvícení (1980)

Není to tak dlouho, rozhodl jsem se odškrtnout další z filmů, který by šlověk měl vidět. Od té doby jsem film shlédnul 5x. Až na herecký výkon Shelley Duvall, který je pro mě totálně mimózní a hodný leda tak divadelního představení v mateřské školce, je film brilantní ve všech ohledech.

• 9.3.2014  01:39

Už je to dlouho, co mě nějaký film dokázal přikovat na 3 hodiny. Skvělá kamera, bez hluchých míst, úžasný LDC!

• 2.3.2014  01:50

Franto, CAJK! A za krátkou scénu kdy Arnold drží samopal z vrtulníku a "kosí" ala Komando přidávám jednu hvězdu jako bonus!

• 15.11.2013  23:21

Sám v noci se sklenkou v ruce... mrazilo mě, oči mi svítily... vizuální orgie, zorničky roztažené, srdce buší,.. sice slabších, ale nakonec za plný počet pěti hvězd.

• 30.1.2013  23:28

Přesně tohle mi chybělo. Šestihvězdičkové béčko :-) jednoduše můžete EII odsoudit a říci, že je to totální kravina... a nebo si film proplavete v rytmu starých dobrých fláků, které dodnes při vzpomínkách hřejí u srdce a budí úsměv na tváři! Jedinečné! Jinde prostě tolik akčních důchodců nenajdete... a možná protože jsou tak vrásčití, umí si natáčení patřičně užít.

• 15.12.2012  01:03
    Méďa (2012)

Zabít tak dobrý nápad dalo dost práce... co na začátku vypadá jako zlato se snadno může proměnit v typickou americkou sra*ku.

• 23.11.2012  22:34

Oproti původní švédské verzi přehlednější, koukatelnější a bohužel příliš americké... i tak v kontrastu s originálem dávám 85% PS: Každý ve filmu nemusí mít nutně Volvo aby bylo vidět, kde se děj odehrává.

• 28.9.2012  00:59
    Diktátor (2012)

Viděli jste Diktátora s dabingem? Nehodnoťte, pusťte si ho v originále a pak hodnoťte!! Vystříhané scény až nezapadají do filmu jsou taky celkem sranda :)

• 1.8.2012  00:38

Temný rytíř povstal a je ukecanější než kdy předtím :(

• 13.4.2012  22:34
    Bez soucitu (2010)

Srovnání s Taken není na místě... Bez soucitu je film který si nehraje na morální hodnoty a vztah otce a dcery.... jak často vidíte střílet Travoltu bazukou, jak často vidíte... ááále nebudu napovídat. Pro mě dobře koukatelý akčňák s lehce béčkovým charakterem, ale o to zábavnější...

• 17.12.2011  17:27
    Tajemství (2006)

V Africe hladové děti tajemství neznají.

• 25.10.2011  23:03
    Machete (2010)

Čekal jsem mnohem víc, začátek jsem málem nepřekonal, málem jsem zmáčknul STOP a hodil DVD do koše, ale pak jsem pomalu začal do filmu pronikat, začal jsem se smát, začal jsem si užívat a to je to, oč ve filmu běží. Užít si čistoKREVné Béčko s nádechem humoru, večírky s rozjařenýma kozánama Lindsay Lohan a Stevena Seagala který se na konci filmu... no nebudu napovídat :) prostě nakonec 4*

• 6.5.2011  08:36

Můžu doporučit pouze těm, kteří z nějakého důvodu chtějí vidět prsa A. Hathaway, kterých si ve filmu užijete víc než byste očekávali.

• 1.3.2011  13:02
    Dexter (TV seriál) (2006)

1. série - 90%, 2.série - 85%, 3.série - 70%, 4. série - 95%, 5. série - 85%, 6. série - 85%, 7. série - 80%

• 26.2.2011  22:13

Je to super, ale zároveň docela nuda... Každému kdo neviděl doporučuji :) ale platí zde jednou a dost.

• 20.1.2011  23:35

Viděno v kině! Teprve po letech můžu naplno docenit každý detail. Myslím, že film se stal novodobou klasikou, která baví a má nápad, dofejme, že i v budoucnu budou vznikat filmy, které budu moci po pár letech (5. element konkrétně po 14. letech) povznést do síně slávy.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6