Pátý element (1997)

Viděno v kině! Teprve po letech můžu naplno docenit každý detail. Myslím, že film se stal novodobou klasikou, která baví a má nápad, dofejme, že i v budoucnu budou vznikat filmy, které budu moci po pár letech (5. element konkrétně po 14. letech) povznést do síně slávy.

Fotři jsou lotři (2010)

Nic jsme nečekali, viděno v kině, podpora dětí ve vlnách smíchu :)

To byl zítra flám (2010)

Asi sem se měl naladit několika točenými, abych se smál víc (a to mám trapné komedie rád) :) Za střízliva vše působí strašně uměle, trapně a bohužel i nevtipně. Včetně Chevyho Chase, na kterého jsem se těšil. Dejte si pár piv nebo litr vína, budete se smát a zřejmě dáte 3+ hvězd :)

Vrahouni (2010)

Vydloubněte mi radši srdce lžící, ale znova se na tenhle "film" nepodívám.

Úsvit mrtvých (2004)

Hody hody, doprovody, dejte hlavy zmalovany, nedate-li malovany, dejte alespon prostreleny.

Americký gangster (2007)

Kdybych mohl dát palec, tak Gimp by si určitě zasloužil :-D

Kick-Ass (2010)

Krásná pohádka :o)

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Moc sem se těšil, nic sem neočekával... myslím, že se dalo z filmu vymačkat mnohem víc... kamera slabá, zvukař se opravdu nepředvedl... Dolph měl menší roli než sem čekal a J.C. už roky z xichtu nesundá... Koukatelné béčko, ale neznat první díl (který je opravdu super) tak bych určitě jednu hvězdu musel sundat. Takhle s úctou k minulosti 50%

Hory mají oči (2006)

Cos od tohohle filmu čekal? Víc... bohužel... Celou dobu jsem přemýšlel, jestli se mám bát a nebo smát... možná obojí, ale ani jedno nebylo dotažené do konce. Slabé 3 hvězdy.