Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
10 fanoušků
/ 9 bodů
Erumocio
Jan Žižka
Znojmo, Jihomoravský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Animovaný
Drama
Dobrodružný
film
seriál
pořad
TV film
amatérský film
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Přátelé
(1994)
Fullmetal Alchemist: Bratrství
(2009)
Mentalista
(2008)
Futurama
(1999)
Hvězdná brána: Atlantida
(2004)
Battlestar Galactica
(2004)
Červený trpaslík
(1988)
Ajťáci
(2006)
Šingeki no kjodžin
(2013)
Gentlemani
(2024)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(10)
Giveman
Crawen
eagles22
Normy
xDefx
Rootlet
vipeerr
Adamito
enza_cz
Elainne
Časové pásmo bylo změněno