• Fantasy

Psycho (1998) odpad!

Cely barak rotuje, jak se Alfred obraci v hrobe! Anthony Perkins byl opravdu BOZI, jeho "nastupce" to jen dokazuje!!!

Psycho (1960)

Tenhle film jsem viděla asi tak 100x! Moc a moc doporučuji vidět originál, ještě více vynikne dokonalost A. Perkinse!!!

Puberta (2000)

Nejlepší kamera jakou jsem viděla za posledních x filmů! Už chápu, proč Lebešev spolupracoval i s Nikitou M.! Příběh začíná výborně a prvních 20-30 minut bylo opravdu 5 hvězdičkových. Smůlou filmu je, že se pokoušel postihnout příliš mnoho oblasti, takže někdy působil poněkud rozpačitě! Ale ta kamera!!! Některé záběry si budu snad pamatovat dlouho!!!

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Ano super film! ALE!! Gauneři se mi líbili mnohem víc. Tady je taky spousta super věcí, ale celkově ... scénář a dialogy - fajn, hudba - super, herci - super! Ale to, že z toho všichni dělaj NEJZLOMOVĚJŠÍNEJLEPŠÍ film všech dob je krajně nechutný! On ten nápad s nechronologickým dějem zase není tak super!!!

Pýcha a předsudek (1995) (seriál)

Skvělé! Colin Firth je opravdu výborný! Výborná je i Elizabeth! Škoda, že to asi nikdy nepřijde do české televize! Já nejsem zrovna největší fanynka Austenové (četle jsem sice skoro vše ...ale), ale tohle mě dostalo! I přes ohromnou délku stojí za vidění!!! Ale doporučuji originál ... představa dabovaného MR. Darcyho mi způsobuje nepříjemný a ošklivý pocit v žalůdku!!!

Requiem za sen (2000)

Tenhle film útočí snad na všechny smysly! Je mi z něj tak špatně... Ass to ass - to mě bude pronásledovat ještě pekelně dlouho!!! Useklá ruka, zvratky, krev, špína, beznaděj --- WELCOME TO REAL WORLD!!! A ta hudba - ta mi zní v hlavě už asi hodinu P_O_M_O_C!!

Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

AAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaggh! Hrozné! 102 dílů!!! Proč?? Proč?? Proč???