vikino1

Viktor Cetl

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 13.11.2019  10:26

Ty jo tohle musí zahřát u srdíčka všechny ty co v 90kách pařili Dooma dvojku jako já. Máme tu dvojhlavňovou brokárnu, scénu s motorovou pilou, Plasmagun i ty vopičáky s ohnivýma koulema a cestu do tajné labiny posetou mrtvolama. To potěší. A nástavba v pekle, přinesla aspoň něco zajímavého. Na druhou stranu film trpí opravdu nízkým rozpočtem (slabé monstra), absolutně nezajímavými charaktery vojáků (velkej černoch - noční můra příšer - skončil po první přestřelce) a nevysvětleným EM pulsem, co jim odstavil lod. Nebýt nostalgie byly by to 2.

• 10.11.2019  20:30
    Psí kusy (2019)

Jo tak tady humor vůbec nehledejte. Škoda..

• 15.10.2019  16:11
    Jsem matka (2019)

Ty jo po Wyrmwoodu a Upgradu tu máme další zajímavé Sci-fíčko z Austrálie. A ejhle ono to je opět "skoro" na výbornou. Jo no - není to úplně originální, ale atmosféra tu je, robůtci nakonec taky, a ta nejistota dcery - komu věřit a komu ne, to zvedá o level výš. Mě to bavilo.

• 17.9.2019  21:34

Kolem vánoc, když Světy šly do kin, jsem byl docela nasra--j, že jsem to nestihl s dcerou v kině. Dnes jen tak kroutím hlavou, a jsem rád, že ten tácek, co by mě to po sečtení všech nákladů naše Cinemacity stálo, jsem nakonec ušetřil. Animáky s menší reklamou, které jsou daleko lepší, jsem viděl už mraky. Tohle nic převratného nenabízí. Snad jen Spider-mana, s maskou prasete v animákové podobě... Néé tohle opravdu neeee.....

• 17.9.2019  21:20

Ty jo, tak já bych zrovna v tomhle vyloženě průser nehledal. Ono je těžký vydělat kačky na filmu, o kterém se už před premíérou tvrdilo, že kasovně propadl. Po zklamání z Endgame jsem si uvědomil, že X-menovské universum si drží pořád vysoký standart. Chápu, že některým se výkon Lejdy ze Zimohradu nemusel líbit, nepředvedla nic světoborného, ale že by to vyloženě kazila to ne. Co bych pochvállil, tak Fassbenderův Magneto netáhne jen tento díl, ale celou čtyřdílnou serii, naopak McAvoy to od scénáristů to tentokrát docela schytal. Lehce zamrzelo i Quicksilverovo podcenění situace, které ho vyřadilo ze zbytku filmu. Můžu s klidným svědomím říct, že kromě všech originů s Wolverinem (Logan je naprosto boží) se mi všechny díly z tohoto universa fakt líbili.

• 16.9.2019  07:46

Pche - tahle agitka - Lidé prchají hromadně z kina - je jenom marketingovým tahem a reklamou. Ano film má jednu blbou, přehnaně "brutální" scénu - Mlynář a oči, ale ta se dá přežít a navíc je v první polovině filmu. Vše ostatní je normálně dívatelné. I když na druhou stranu i v na mém představení si jeden zřejmě zamilovaný páreček v půlce odešel asi na velkou a už se na své místa nevrátil (zřejmě nevěděli, na co si kupují lístek - romantika se v tomto filmu opravdu nekoná). K filmu - myslím, že černobílé zpracování se k této ponuré látce docela hodí, trochu mě vadilo, že se ve filmu skoro nemluví. Ale i tak si myslím, že na českou kinematografii je to více než podařené dílo.

• 16.9.2019  07:27

V podstatě úplně stejné jak Bezva ženská na krku, jen tohle je cílené na mladší publikum. Tohle schéma - z města přijede fiflena na venkov, tam jsou pro ni všichni jen burani, chvili tam žije, pak zjistí, že je to lepší způsob života než ve městě - mě už nemůže překvapit. Prostě na nedělní večer, když v TV dávaj jen Policie Modrava proč ne. Jen ten Mišík to tam kazí, z něj prostě herec nikdy nebude.

• 8.9.2019  10:10

Ale jo, Holland je sympaťák a i druhý Spíďa docela odsýpá, takže se člověk nenudí. Jediný, kdo mi tu trochu neseděl byl až moc naivní Nick Fury. Pokud by někoho zajímalo, proč ta nepatrná změna charakteru - at vydrží i na druhou potitulkovou scénu. Byl jsem docela zvědavý, kam se universum pohne, když dva tahouni vypadli ze hry, bohužel na tuto otázku druhý Spajdr moc neodpoví. P.S. přesunutí zápletky na starý kontinent je příjemným zpestřením filmu.

• 5.9.2019  07:48
    Trhlina (2019)

Tak už si i Slováci natočili svoji vlastní verzi Blair Witch. A ono to taky tak dopadlo. Teda néé, že by to kasovně vydělalo jak slavnější předloha. Dopadlo to tak, že se opět díváme na bandu hysterických nesympatických lidí, co celou druhou polovinu filmu chodí po lese, navzájem na sebe křičí, díváme se na to, jak jim slzy tečou z očí, sliny z úst i sopel z nosu. Do toho světla co zhasnou a zvuk co se nevysvětlí. Kdybych věděl, že výsledek bude tento, tak bych to ani nepouštěl.

• 2.9.2019  16:53
    Hellboy (2019)

Moc, opravdu moc jsem si přál, aby všechny ty negace, co kolem filmu byly, byly jen hejty zapšklých nerdů, a já mohl udělit pětihvězdu mýmu oblíbenýmu herovi. Bohužel, spanilá jízda se nekoná. Na co je filmu gore, když film postrádá napětí ? Nebo se někdo vážně u filmu o někdo bál? Na co je filmu rating R, když i tak je to dělané pro malé děcka ? (podobny problém má i Jeníček a Mařenka - Lovci čarodejnic).Hlavní Hellboyuv protivník je mluvící prase ?? WTF !! Ducha mrtvého vypouští médium z dutiny ústní ?? WTF ? Voják měnící se v geparda ? Pro boha proč ? To už se vážně netočí filmy bez těchto zhovadilostí ??? Nebýt opravdu vychytaných vyvrženců pekla a částečné apokalypsy uvažoval bych i o 2. I když Hellboy i přerostlé prase hlaškujou jak můžou....

• 28.8.2019  12:08

No mě osobně bavili Tarantinovské 2/3 filmu než závěrečné Eliho Rotha finále. Sledovat Kurt Russela byl opravdový balzám na moji dušičku. Škoda jen, že jich na záchranu neodjelo víc ...

• 24.8.2019  16:53
    Syn temnoty (2019)

Ač můžu s klidným svědomím říct, že se mi to líbilo, pořád se nemůžu zbavit pocitu, že kdyby si s tím někdo opravdu vyhrál a udělal něco opravdu atmosférického, tak by se mohla zrodit nová vlna neokoukaných filmů tzv. Komixhororů. Jelikož tento subžánr je ještě neprovařenej a finančně nevydojen. Takhle tu máme jen průměrný film pro 13ti letý fakany, který upadne brzy v zapomnění. Chtělo by vzít tohle téma a udělat seroš Smallville a na 15 dílů se dívat, jak Kel All procuje Kentovi Metropilis i Lexe Luthora. Prostě něco s koulema.

• 19.8.2019  19:35

Nelehký úkol mě čeká. Jak napsat plnohodnotný komentář aniž bych vyzradil jediný spojler ? Snad jen, že Tarantino si vzal těžký, přetěžký úkol natočit film o tragické události tak, aby byly všichni spokojeni. Když o tom ted tak přemýšlím, tak si myslím, že ono to ani vypadat nemohlo. Quentin to prostě pojal po Tarantinovsku a vyšel z toho se ctí, i když ty rozporuplné pocity, co ve mě ted dřímají, z filmu bude mít asi každý. Možná se mi to rozleží a zítra tu hvězdu přidám, ale to se teprve uvidí. Každopádně si myslím, že na tohle může nadávat snad jen Bruce Leeho dcera :-). Dlouho jsem se v kině tak nenasmál, když se tam objevil i Bruce. K filmu - vidět na plátně duo Kapr a Pitt trousící Tarantinovské hlášky je záruka kvality ale tentokrát si moje sympatie získal na plné čáře Pitt. Asi je to proto, že jeho postava měla tu zajímavější dějovou linku. Soundtrack filmu je perfektní (ale to se u jeho filmů už opakuju) . Jak je to možné, že 162 minut uteklo zas tak rychle ?

• 19.8.2019  10:34

Extrémně dlouhá natahovaná nuda tak s o hodinu delší stopáží než by filmu slušelo. A když se konečně začne něco dít, tak loupež pomalu divák ani neuvidí a konečné fiasko se dvěma nečekanými zvraty to otravné "čekání" moc nezachrání. Už ani Mel není zárukou kvalitního snímku....

• 6.8.2019  10:23

Pche - tolik humbuku kvůli takové lži. Bohemian Rhapsody je jen klamavá PíáR reklama na Frediho životní cestu, sekundárně na kapelu Queen. Přitom tam záměrně (skoro) vynechaly to nejpodstatnější, co nakonec ukončilo jeho život. Podobnej pocit jsem měl u sledování Já Kájínejk. Fascinuje mě, že týpek jehož drogové a sexuální latexové večírky jsou dodnes legendární má ve filmu jen jeden letmý prostřih na stoleček s kokainem (přitom o trpaslících - ano množné číslo - chodících po jeho večírcích se sombrérem plným kokainu musí vědět každý, kdo se o Queen aspon trošku zajímal na konci osmdesátek). Stejně jak u Kájínka si Fredie za svůj život sám vytvořil svoje vlastní peklo, ve kterém nakonec tak (ne)čekaně zhynul. OOO sláva jemu. O třicet let později o něm natočí film a najednou 90% České republiky brečí, co za velikána nás to vlastně opustilo a jakou to měl vlastně smůlu. Já tedy rozhodně ne. Z filmu se dá vyzdvihnout maximálně charitativní koncert ve Wembly a Malek, který podal docela zajímavý herecký výkon.

• 1.8.2019  11:44

Ze tří dějových linek (Marťanská válka, Robozávody a láska mezi člověkem a stojem) se nejvíc času vyplýtvalo na lásku. Ta mě paradoxně srala nejvíc. Robozávody byly do filmu zakomponovány jen tak mimochodem, děj filmu nikam neposouvají tudíž mě připadají tyhle pasáže docela zbytečné. A to co mě na filmu zajímalo nejvíc, původ Ality a její rozčtvrcení, válka mezi marťany a vzdušnými městy, důvod pádu měst a co vlastně v městech bylo je a bude, se řeší jen okrajově. Jo hezky se na to dívá ale že by mě to víc zaujalo, to neee.

• 14.6.2019  15:24

Tak nějak nechápu, co tím chtěl vlastně film sdělit. Byla to reakce na momentální instagramové šílenství ? Měl se divák pozastavit nad cyberšikanou a hackerstvím ? Měl to být film o feminismu ? Měla to být kritika amerického stylu života ? To už se asi nedovím, každopádně to není lepší jak nejhorší Očista.

• 6.6.2019  10:52

Tak čtyři s odřenýma ušima. Mě by se to víc líbilo zasazené do Futuresvěta, na domovské planetě Ghidoraha, s vyhynulou rasou emzáků a jejich pokročilejma technologiema, sledováno z orbitu válečné vermírné lodi, s partičkou postradatelných na planetě, jejihž počet se stále zmenšuje ve snaze zastavit nebo aspon přibrzdit neporazitelná monstra, které vyvinuly vyhynulí emzáci jako biologické zbraně hromadného ničení. Tady se zvrtne na boj mezi hodnou Godzillou proti zlýmu tříhlavýmu drakovi, kde v pozadí pobíhá (světe div se) psychicky labilní máma, otec ožrala a spratek co se rozhoduje jestli je lepší pomoci tatínkovi nebo mamince. Navíc se všichni - při skorovyhynutí lidstva - v ten nejdůležitější moment udobří, navzájem si odpustí a vše vyřeší. Už mi tam chyběla jen scéna s commandcentra USA kde nakonec všichni radostí vyskočí, a začne hromadný potlesk a vzájemná objímačka... Hollywood prostě už asi nenatočí něčím originální blockbuster, který by se nějak výrazněji lišil od toho co tu už tisíckrát bylo.

• 23.5.2019  10:35
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

Ty vole, tak to jsem nečekal, že to až tak překvapí. Podobný pocit jsem měl naposled u Krajních mezí někdy v devadesátkách. 1.díl - jasných 5 už ve 3 minutě dílu mě bylo jasný, že tohle bude pecka. 2 díl - 3 snad jen proto, že pohled na tuto budoucnost se mi nelíbil, i když si myslím, že co měl sdělit bylo jasně sděleno. 3 díl - 5 - z počátku se mi myšlenka záznamu celého života dost líbila - no už v průběhu jsem si uvědomil, že bych to určitě nechtěl. První série za náma - jedeme dál... Druhá serie už dopadla o poznání hůře. Snad to trojka aspon truchu zvedne.

• 17.5.2019  10:40

Ač americké komedie moc nemusím, tohle se mi docela líbilo. Možná je to tím, že Wahlberka můžu, možná je to tím, že tento humor je trošku odlišnej od jiných "USA" komedií. Dojem jen kazí závěrečná pasáž filmu, končící tím, že všichni stojí, plácají se po ramenou a jsou šťastní, že jim to nakonec vyšlo. Tenhle "Armageddonovskej" patos v reálu prostě fungovat nemůže...

• 14.5.2019  12:10

Film, který mě při sledování moc nebavil, ale když se to rozleží v hlavě, tak to rozhodně není tak o ničem, jak by se na první pohled zdálo. Je fakt, že v mém okolí bych pár lidí dokázal označit za alkáče, ale nikdo z nich nedosahuje takového levelu jak tady ta sebranka z léčebny. Vostré, uvěřitelné smutné.. Prostě takhle to dopadá, když vás ovládne démon alkohol. Lidi se pak mění na Ačka, TAčka a GTAčka....

• 9.5.2019  15:01

Ty vole já snad viděl něco úplně jinýho jak všichni tady hodnotící. Vždyť je to nezajímavá sračka bez napětí, bez nápadu s úplně debilním koncem. Naprostá ztráta času. Snad ještě zbytečnější film jak Hypercube.

• 8.5.2019  12:29
    The Expanse (TV seriál) (2015)

Pro fanoušky vesmíru - 100% záležitost. První řada zajímavá - napůl detektivní, druhá to ještě více nakopne, třetí - to už si ve mě moje sci-fi dušička chrochtá blahem. Lidstvo už úspěšně kolonizuje planety sluneční soustavy a setkají se s mimozemskou technologií, která technologicky překonává mnohonásobně vše, co doposud objevili. To vše na pozadí války mezi Marzem, Zemí a Pásem.... Tento seriál má jedinou chybu - jsou ho zatím jen tři série. Čtvrtá se potýká s porodními problémy.

• 6.5.2019  08:02
    Tajemství staré bambitky (TV film) (2011)

Pokus o S čerty nejsou žerty (jen místo četrů se tu řeší loupežník), bohužel kvalit této kultovní pohádky to nedosahuje. Až na krajně nesympatického Kluse je to kupodivu koukatelný…. Tak nějak mi to království připomnělo naši malou Českou zemičku, jen Babišové byli v pohádce dva. Viděno 2019

• 29.4.2019  18:29
    Král psanec (2018)

Kvalit Statečného srdce to sice nedosahuje, ale i tak je to porce kvalitní Skotské řezničiny.

• 29.4.2019  12:24
    Bobby Z (2007)

Tak to bych chtěl vidět - jak se přes noc stane z člověka co se v kriminálu neubrání pár lidem s nožem chlap, co dokáže vymlátit místnost plnou ozbrojených lidí z kartelu. Ale jinak je byl a bude (i když už není) Chodec sympaták a když překousnete výše popsaný fakt, tak se film shlídnout v nemocnici s kapačkou v ruce dá. Každopádně nejhorší film Fishbourna. Na odpad to určitě není

• 28.4.2019  13:43
    Aquaman (2018)

Wan je prostě borec. Jak říkal Ražaš Kontrapali (z Teorie) Aquaman je trubka - a on z něho dokázal udělat nejen zajímavou postavu, ale i audiovizuální orgie nechci říci překonávající i slavného Avatara, každopádně se mu rovnající. A jelikož jsem před třemi dny byl na premiéře End game, můžu v klidu říci, že toto se mi líbilo o hodně víc (rozhodně víc akce, supr hudba i písničky, promyšlenější příběh a ke konci dokonce i překvapení v podobě Krakena). Nevím nevím zda se Wan ke komixu ještě vrátí (a pokud ano doufám, že to nebude Aquaman 2), ale rozhodně by si poradil i s jiným hrdinou od DC. Moc bych si přál, aby to byl Green Lantern, protože věřím, že by se James na těch jeho konstruktech určitě hodně vyřádil.

• 26.4.2019  19:05

Tak to teda ne. Tohle jim nezeru. Už jen proto, ze Cpt.Marvel udělali jen proto, aby z lidi vytáhli další miliardu. Jinak byla pro dej úplně zbytečná postava. Navíc Avengers bez Hůlka nejsou Avengers. A Hulkobenner je u mě srac! Navíc po IW jsem si myslel, ze se EG ponese v nastolenem vážnějším duchu a ono to opět atmosférou sklouzlo pro haranty do 10 let. Vždyť to přece musí nasrat i všechny ty, co s Marvelem vyrůstali celých těch 15 let, ne jenom mě. Když chci cestování časem pustím si Návrat do budoucnosti. Celá tahle hodina a půl byla nuda, akce poskromnu, jen občas vtip. Fajtu v celým filmu moc nebylo a závěrečná bitva byla spis k smíchu jak Epic. Protože pokud na scéně nebyl Thanos, tak jeho armáda nebyla ani do počtu. Ti jeho poskoci s velkým potenciálem tam jako-by nebyly. Takže cely závěr se nesl v duchu strategie - zběsile opice z Vakandy utikaj proti zběsile vlně Shitoriu. A hodni Herove valcuji Shitory. Neumrel ani jeden hero.To někoho baví? Vždyť to se pak divas jen na hezké obrázky a není komu fandit. To mě teda nebaví. Jo, bylo tam chvíli Rugby o rukavici, ale když chci Rugby, pustím si All Blacks a ne Avengers. A na to kolika bitvami všichni prošli a kolik vedatoru Avengers má, tak nemá ani jednoho, kdo by aspoň trosku ovládal válečnou strategii boje. Nikoho nesere ze mají nad hlavami válečném kriznik!!! Jim je to jedno, protože ve scénáři mají napsané, ze neumre ani jeden !!! Moje poslední návštěva kina od Marvelu. Tohle já podporovat nebudu. A jak říkál Thanos: “Thore, kurva, měl si mířit na hlavu”!! To by bylo důstojně zakončení tohoto jinak promakaneho vesmíru... Ale to by pak EG a Cpt. Marvrel nevznikla a a bylo by o 2 miliardy USD min!!! EDIT. Prostě End game NEMÁ koule. Kdyby ie vrátili a Thanos je všechny ty tři hodiny vraždil a zakončili to takhle https://www.youtube.com/watch?v=4FOW3foZJAg tak bych řekl, ano bylo to EPIC ( a místo One punch mana to mohla udělat klidne Cpt.Marvel - aspon by ten její film měl důvod).

• 24.4.2019  08:52
    Bumblebee (2018)

Chápu, že nejsem cílovka maskovaných robotů, ale to se fakt nedá natočit nic jiného jak vykradačku prvního dílu ? Jo jasně místo Withwickyho tu mám votravnou hnusnou holku, ale opravdu tam musí Bee demolovat vlastní byt, opravdu musí mít psa? Opravdu musí mít holka neschopý votravný rodiče ? Opravdu musí být hlavní hrdinka šikanovaná od ostatních ? Fakt to celé musí být jak přes kopírák ? Proč musí Bee mít spálenou memmory a 74 minut si hrát na Chappieho ? (o restartu paměti se radši vyjadřovat nebudu). Fajty tu máme všehovšudy jen tři a první sekvence z Cybertronu vypadá jak demo z počítačové hry, druhá nestojí za moc a třetí je na fakt, že sledujete film už 95 minut, zatraceně krátká.... No prostě zkrátka ztráta času...

• 16.3.2019  18:29
    Creed II (2018)

Je to sice už po osmé to stejné, ale Rocky je prostě srdcovka. Na starý kolena ani neočekávám nějaké ultimátní změny v boxu (teda nic proti Viktorovi - jednak mi byl sympatický jménem, druhak to byla více než důstojná kopie Ivana), mě prostě baví Stallonova postava napříč jeho dlouhým a těžkým životem. Nikdy jim neodpustím, že za postavu v Creedovi jedna nedostal zlatýho plešouna za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli 2015.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19