Seznamte se, Joe Black (1998)

Délka ten film naprosto pohřbila.Jinak formálně zdařilý,herecký dobrý,režijně zvládnutý snímek,který ale zrvá naprosto vražedné tři hodiny,během kterých člověk nemá šanci nenudit se.Docela škoda,protože mám pocit,že krátit by se v pohodě dalo.

Spy Game (2001)

Díky lahůdkovému vizuálu a výtečnému Redfordovi jsem klidně ochotný odpustit Tonymu celý ten průměrný zbytek.Ale pro příště by to chtělo přece jen více příběhové invence!

Muž z Acapulca (1973)

Brilantní špionská parodie s nezapomenutelným Belmondem v jeho nejlepší (dvoj)roli.K tomu nádherná Jacqueline.Co víc by mělo člověku stačit ke štěstí?

Fotři jsou lotři (2010)

Jednička byla průměrná,ale neurážející,dvojka vtipná a dosti zábavná.Trojka je bohužel zbytečná a velmi nevtipná.Nepomáhá ani výtečné obsazení,ve kterém se sešli prakticky všechny hvězdy z prvních dvou dílů,plus pár ještě přibylo.Bohužel silné zklamání a jako poslední větší film roku to rozhodně neobstojí...

Poslední zůstává (1996)

Neskutečně stylová záležitost,které se nedostává ani zdaleka takové pozornosti,jakou by si zasloužila.U mě jeden z nejlepších filmů Bruce Willise a taky jeden z nejlepších výkonů Walkena.Viděno nesčetněkrát,osobní klasika.

Pátý element (1997)

Besson i Willis na vrcholu.To nemohlo skončit jinak než jako kult.

Stav obležení (1998)

Kdo by čekal,že se z hollywoodského vymývače mozku vyklube vizionářský počin?Napoprvé stěží průměr,ve světle pozdějších událostí zrající dílo,které nemělo k maximu zase tak daleko.

Slzy slunce (2003)

To jsem vážně sám,komu ten patos přišel tak strašně nesnesitelný? Bruci,kam ses to dopracoval?!

Nabít a zabít (2006)

K průměru sklouzávající žánrovka plná skvělých herců,kterou bohužel naprosto pohřbil konec,jinak by byla až překvapivě fajn.

Poldové (2010)

Není to úplně zatraceníhodné,ale od dua Smith-Willis se přece jen čekalo víc.Rozhodně ovšem nejde o takový průser,jakého jsem se po prvotních hrůzostrašných reakcích obával.

Časové pásmo bylo změněno