Souboj Titánů (1981)

Nedávno jsem se na starý Souboj titánů díval znovu... a těžce jsem se nudil.Už to prostě ztratilo kouzlo a ani nostalgie není tak silná,aby to zvedla výš než na tři hvězdičky.

Vinnetou (1963)

Nejlepší zfilmovaná mayovka.Atmosférou,příběhem,prostě vším.

Lovec trolů (2010)

Velké norské překvapení,o to příjemnější oč divnější.Tyhle z velké části amatérské Monsterhorory rozhodně můžu.

Pravidla moštárny (1999)

Brilantní režie a silné herecké výkony pomáhají zakrýt fakt,že je to v podstatě jedno velké kýčovité klišé.A zakrývají to zatraceně dobře,protože se mi Pravidla moštárny minimálně napoprvé hodně líbily.

Hačikó - příběh psa (2009)

Ok,daalší sentimentální kýč o zvířatech,který se snaží vytáhnout z diváků nějakou tu slzičku.Nemám proti němu vůbec nic,ale takové filmy mi nic moc neříkají.Takže neurážející tři.A Lassi,ty máš na víc chlapče!

Ninja Assassin (2009)

Hodně trapný pokus o oživení slávy ninja filmů.Stříkance digitální krve vypadají strašně,akce je natočená špatně.Adkinsův Ninja byl po všech stránkách lepší podívanou a to šlo sotva o průměr.

Záhadné zmizení (1993)

Proč stejný režisér točí dvakrát stejný film? To se zeptejte Sluizera nebo Hanekeho,ti jsou na to zjevně experti.

Co dál, doktore? (1972)

Nadstandartně zábavná komedie,která jasně ukazuje,jak promarněný talent kdysi vězel v režiséru Peteru Bogdanovichovi.Na začátku 70. let ho dokazoval výbornými filmy,pak už nenatočil nic,co by se vrylo do hlubšího diváckého podvědomí.Což je obrovská škoda.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Bez problémů snesitelná ptákovina (doslova).Jim Carrey je už opravdu za zenitem,ale pořád lepší se koukat se na něj,jak se kočkuje s tučňáky,než trpět u dementních komedií typu Alvin a Chipmunkové.Carreyho filmy si totiž zachovávají alespoň nějaké kouzlo.

Zběsilý útěk (2006)

Strašlivě přeceněné.Kramer natočil povrchní akční film se solidně řešenou vizuální stránkou,ale zoufale prázdným dějem,absolutně nelogicky se chovajícími postavami a příšerně hollywoodským koncem,který bije do očí o to víc,že zbytek filmu se snažil hrát si na drsnou a nekorektní gangsterku.Na mnoho diváků zjevně ten přístup "budeme cool a ono to nějak projde" funguje,což tak docela nechápu.