Lhář, lhář (1997)

Typický Carrey.Relativně zábavný,člověk se až stydí,že se baví a rychle to uteče.A pak si ani nevzpomenete,že jste něco takového viděli.Nemám problém.

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Věřte nebo ne,tohle byla ještě docela zábava.West se opájí Angelininými křivkami,akci zvládá slušně a dovolí divákovi se kochat.Jinak naprosto hloupé,z hlavy to vyprchá rychleji než letní kocovina,ale jako čistá popkornovka je to přijatelné.

Exmanželka za odměnu (2010)

Obvykle mi na filmu nestačí pouze sexy hlavní představitelka a sympatický hlavní představitel.Ale když jsem si po pěti minutách ujasnil,že tohle bude zábavná blbinka,uteklo mi to překvapivě rychle.A mezi náma,ona je Jennifer fakt kost.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Zklamání pramenící hlavně z faktu,na který jsem se paradoxně nejvic těšil.Tedy,ona je to opravdu vpodstatě nonstop akce,ale díky tomu se tak nějak vytratila ona potterovská atmosféra.Kdo si stěžoval na pomalé tempo minulého dílu,mám pro něj vzkaz: Ještě ti bude chybět!

Jak jsem balil učitelku (1998)

Suverénně nejslabší Anderson.Místo okouzlující bizardnosti pouze křečovité pokusy o ni,film zachraňuje pouze brilantní Bill Murray a skvostný závěr,většinou stopáže jsem se ale pronudil.

Sólista (2009)

Vzhledem k tomu,jak fenomenálně vstoupil režisér Joe Wright do světa filmu,musím Sólistu brát jako zklamání.Herci se snaží,režie je jistá,v podstatě se tomu filmu ani moc vytknout nedá.Ale přes abnormální výskyt talentovaných osobností a poctivý námět z toho stejně vznikla pouze úhledně natočená nuda,ve které se za ty dvě hodinky v podstatě nic nestane.Respekt za řemeslné kvality,ale pocitovka roku z toho nakonec opravdu není.

Souboj Titánů (1981)

Nedávno jsem se na starý Souboj titánů díval znovu... a těžce jsem se nudil.Už to prostě ztratilo kouzlo a ani nostalgie není tak silná,aby to zvedla výš než na tři hvězdičky.

Hačikó - příběh psa (2009)

Ok,daalší sentimentální kýč o zvířatech,který se snaží vytáhnout z diváků nějakou tu slzičku.Nemám proti němu vůbec nic,ale takové filmy mi nic moc neříkají.Takže neurážející tři.A Lassi,ty máš na víc chlapče!

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Bez problémů snesitelná ptákovina (doslova).Jim Carrey je už opravdu za zenitem,ale pořád lepší se koukat se na něj,jak se kočkuje s tučňáky,než trpět u dementních komedií typu Alvin a Chipmunkové.Carreyho filmy si totiž zachovávají alespoň nějaké kouzlo.

Kung Fu Panda 2 (2011)

Jsem jeden z mála,komu se první Kung fu Panda nelíbila,takže jsem na dvojku šel poměrně skeptický,nečekal jsem nic jiného než ještě horší pkračování.Musím konstatovat,že jsem se solidně bavil.Tvůrci se vykašlali na nějakou mytologii,jejíž nastolování by stejně nemělo smysl,a vytasili se s akční smažbou,která nemá děj,logiku,ale zato má nápady a spád.Je to prostě standartní průměrný animák,na který si člověk klidně může zajít,vypnout mozek,pobavit se,a neodvratně zapomenout,že něco podobného někdy viděl.Proti chválené jedničce docela slušné skóre.