Astronautova žena (1999)

Otřesná slátanina,která nemá ani ždibec požadované atmosféry,jinak dobří herci jsou zde neskutečně prkenní (možná si uvědomili,v jaké sračce to hrají) a hlavně je to nehorázná nuda.Vůbec se nedivím,že Ravich už potom nic nenatočil,po téhle ptákovině bych mu nesvěřil ani reklamu na Orbit.

Paranormal Activity 2 (2010)

První díl byl docela zajímavý experiment,který srážel hlavně jeho konec.Dvojka je už jen prachsprostá ždímačka peněz,která v tomto ohledu vyšla výtečně,ale jako film je to čiré zlo,které nudí,není napínavé ani v náznacích a člověk má co dělat,aby neupadl do kómatu.Saw měl alespoň solidní nosnou myšlenku,na kterou se postupně lepily další díly.Ale tady byl námět vyčerpaný už v prvním díle a jestli skutečně přijde trojka,tak se vážně obávám o svoje zdraví.Na nudu se dá taky umřít?

Antikrist (2009)

Lars von Trier zase chtěl být jednou prudce originální a strašně kontroverzní,tak si natočil Antikrista,rádobyuměleckou nudu,která nakonec není ani jedna z věcí,kterými by chtěla být.Trier je režisér,kterému nepřijdu na chuť asi nikdy.A víte co? Ani mě to dvakrát nemrzí.

Náhradníci (2009)

Když už jistota dobré zábavy není ani Bruce Willis v akčním bijáku,čemu mám pak dneska věřit?!

Noc oživlých mrtvol 3D (2006)

Musel jsem to vidět na vlastní oči! Ta jedna hvězdička za to,že ani Brüna jsem se tolik nenasmál.Ale jinak vážně zlo!

Resident Evil: Afterlife (2010)

Ech... Tohle je drsný.Anderson nikdy nebyl dobrý režisér,ale vždy dokázal svému filmu vtisknout určitý styl a udělat z něj alespoň průměrnou zábavu.Ale v Afterlife se mu podařilo akorát zprasit potenciál,který tu po výborné trojce byl a udělat obstojnou reklamu na 3D,které ale nemá žádné větší opodstatnění.Zatím nejhorší film roku.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Možná se zdá,že podhodnocuju,ale Auto zabiják pro mě bylo čirým filmovým utrpením.Tarantina považuji za nejpřeceňovanějšího tvůrce v dějinách kinematografie a jeho část Grindhousu mě nudila,málem uspávala,štvala svou nabubřelostí a arogantností,ty hezké holky tady dokonce nebyly tak hezké jako jinde a jakkoliv Kurta žeru,tohle je podle mého názoru prostě špatný film a za tím si absolutně a rezolutně stojím!

Shrek Třetí (2007)

Trapný,vyčpělý a jen a pouze na děti mířený pohrobek slavné série.Dvojka mě bavila,což se o tomto průseru rozhodně říci nedá.

Scary Movie 5 (2013) odpad!

Scary Movie aneb Jak se dostat z nadprůměrně zábavné parodie do naprostých sraček během třinácti let. Pětka je ještě větší zlo než kdysi dvojka a to jsem si vážně myslel, že pod její úroveň už klesnout nelze...

Resident Evil: Odveta (2012) odpad!

Stále tomu nějak nemůžu uvěřit.Že to nebude film roku mi bylo jasné,že to asi bude blbé,to jsem taky čekal.Ale že to bude ještě větší utrpení než Afterlife?To jsem za možné nepokládal.Ten film vypadá strašně,tomu se už nedá ani říkat videoherní estetika,to je prostě digitální blivajz odehrávající se zhruba v pěti umělých prostředích,celé zpomaleně,do toho duní příšerná hudba a člověku je do pláče z toho,jak se ze slušné béčkové zábavy stala série,která je pro mě osobně tím nejlepším příkladem současného filmového zla.Čtvrtý Underworld mě nebavil,přitom byl několikanásobně lepším filmem než je tohle.Odstavit Andersona! A celou sérii radši s ním.