Ve vysoké trávě (2019)

Když si vzpomenu na všechny zpatlané filmy podle Kingových knih, tak tento film byl pro mě zajímavý, měl atmosféru a hlavně jsem ho dokoukal do konce. 😁

Mlha (2017) (seriál)

Kniha byla fajn a film s T. Jane se mi taky dost líbil. Tohle mě štvalo, ale dokoukal jsem všechny epizody, abych zjistil, že je to fakt vopičárna. Asi jsem filmový masochista. A nejvíc mě dožrala ta babizna, která opustila Delfskou věštírnu a teď votravuje, kde může. Úplně mě dorazila větou, že je nádherné ztratit někoho milovaného. No, to bych ji zabil a měl z toho dobrý pocit.

Zlo pod sluncem (1982)

K tomuto filmu se stále vracím. Herecké výkony, atmosféra, prostředí a krásná prázdninová atmosféra , i když zkalená lidskou chamtivostí, bezohledností a brutalitou, mě uchvacují a nutí často si tento film pustit. Herecké výkony, slavné hvězdy, kamera, střih, hudba a režijní vedení se mi velmi líbí a před tvůrci smekám.

Castle Rock (2018) (seriál) odpad!

Asi jsem se zbláznil nebo jsem úplný magor, ale první sérii jsem nedávno opustil. Druhá série se zdála zajímavější, ale po čtyřech dílech jsem toto dílko opustil. Koukal jsem na to koukal, ale nic, nic a zase nic. Nijak mě to neoslovilo,  ani nezaujalo. Děs, běs. Snaha byla, ale hovno zůstane hovnem.

Děsivé dědictví (2018)

Toni Colette mám rád, ale ten film, který někdo inzeruje jako horror pro náročnějšího diváka, je hrozná pizdovina, jakou jsem dlouho neviděl. Náboženské blouznění kdesi v zakleté piheli, kde lišky dávají dobrou noc a kde místní mládež chodí do střední vypatlané. Nikdy více. Škoda dvou hodin času.

Cesta ven - Ach, ta místa před námi (2022) (epizoda)

1. série se mi dost líbila. Atmosféra fajn, postavám jsem vše věřil, příšer bylo akorát. Tajemné, nápadité, budu se těšit na 2. sérii.

Sputnik (2020)

Film na hovno. Jedině ten mimozemšťan se celkem povedl. Jinak to celé čpí východním primitivismem, gerojstvím a falešnou touhou po míru. Kosmonaut se picne a doktorka si osvojí jeho dítě. No a zelení mozkové nebudou mít novou zbraň. Ještě, že uvědomělý ruský člověk je. 😃😃😃

Vesmírná propast (2022)

Při čekání na Vetřelce film a seroš jsem myslel, že si čekání zkrátím Projektem Gemini. Vizuálně OK, ale jinak šlápnutí do hovna.  To ale zasmrdělo.

Démoni Krakova (2022) (seriál)

Byl jsem statečný. Že začátku docela zajímavé, pak nuda, nuda a zase nuda. Ale vydržel jsem šest epizod. Pak to fakt nešlo.

The Sadness (2021)

Tak tohle jsem po deseti minutách přerušil. Bába vtrhla do žrádelny a začala šířit virus. A další pinďouři vytáhli kudličky a začali honit hlavního hrdinu a ten vzal nohy na ramena a začal zdrhat. Tak tohle fakt ne. To vidět nemusím. Dnes jsem to dokoukal. Ani nevím proč. A závěrem mohu říct, že z hovna zlatou hroudu neuděláš.