Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)

Tak jsem to znovu absolvoval, třetí díl naštěstí dokoukal a na dnešní filmovou bídu se dost pobavil a hodnocení vylepšil. 😃😃😃

Halo - Kontakt (2022) (epizoda)

Ze začátku střílečka, nuda, nuda. Pak se to začalo zlepšovat, děj byl stále zajímavější, takže jsem dokoukal epizodu do konce a uvidí se, co a a jak dál. Dobrý průměr.

Projekt Adam (2022)

Celkem nemá smysl opakovat, co napsali jiní, ale přesto nebo právě proto: béčkový rodinný filmeček pro vycpání volného času. Ruffalo, Reynolds jsou OK, Saldana mi fakt neseděla.

Poslední souboj (2021)

Ano, Ridley je pouze jeden. Ale u mě vítězí film, který si promitnu mnohokrát, protože mě něčím zasáhne. Hereckými výkony, střihem, hudbou, kamerou, příběhem, vizualností a tak. A to se bohužel nestalo. Jednou mi to stačilo. Viděl jsem a opakovat nebudu. Pardon.😃

Fresh (2022)

Nejsem odborník na recenze filmů, ani si na to nehraji a přesto nebo právě proto píši názor na hroznou pizdovinu. Jednonohá blondýna a její manipulativni manžel chirurg, holka, která hledá přes seznamku chlapa, její černá přítelkyně na život nebo spíš na smrt. Zádrhel je v tom, že chirurg v mládí ochutnal lidské masíčko, zachutnalo mu a objevil další podobné týpky jako je on. Rozjel tedy business s podporou své jednonohé rajdy a přes seznam loví holky, které uvězní a tu si z nich uřízne to a jindy zase ono. Boj o přežití začíná. Nikdy víc.

Texaský masakr motorovou pilou (2022)

Zmatené pobíhání ječících hysterek, dvě vyzáblé báby a hromotluk s blbým ksichtem. K tomu jedna jetá pila, která řeže do všeho, co se hne. Navíc jedna veselá taškařice v autobusu, kde lítají hnáty jako staré harampádí. Když horko vystřídá lijavec, to teprve budou bitky ve vybydlených opuštěných barácích, kde se zapomnělo při odchodu zhasnout lampy, aby teď bylo na všechno pořádně vidět. Zkrátka, kdo vysype hodnou babičku, která se starala o blbce, neoprávněně z baráku, dostane pilou pořádně přes držku. No a na závěr nás jedná uříznutá vysypaná makovice upozorňuje, že další veledílo bude následovat.

Párty Hárd (2019)

Zbytečný humbuk kolem celkem průměrného filmu. Líbil se mi, pobavil jsem se a zarelaxoval. Běžná komerce, nic urážlivého a pobuřujícího. Mluva mladých a jejich dravost , chuť žít a experimentovat mi není neznámá od nás ze školy. Jako kantor pozorovatel jsem zaznamenal leccos, ale nikdy mě nic, ani jejich divokost nešokovala. Mám je rád a fandím jim. Jsou jací jsou.

Zhoubné zlo (2021)

Byl jsem rád, když tahle vopičárna skončila. Conjuring to není ani náhodou. Nic mě nezaujalo, mrazení a husí kůže ani náhodou. Napětí, očekávání ??? Ani na vteřinu. Co dodat ? Zítra nebudu vědět, že jsem tenhle filmeček viděl. Ztráta času.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Mně se to líbilo. Nebyly tam jen kruté hrátky, ale hlavně vztahy mezi lidmi v extrémních situacích. Faleš, porozumění, sebeláska, bezohlednost, sebeobětování. Snahy chudých a bezvýznamných změnit svůj život. Být bohatý a tedy šťastný a důležitý??? Najít v krátkém životě štěstí. Je štěstí být, bohatý, případně krásný 😀 a VIP??? No, rozhodně jsem konečně viděl seriál, který mě zaujal v poslední době. Předtím to byl seriál Vychováni vlky.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Nedokoukal jsem 3. sérii. Přestalo mě to bavit. Blbinky kolem lásky s upírem, pak třesoucí se bakchnatka, pak se hlavní hrdinka s mezerou mezi horními řezáky po tom, co dostala kopačky od upíra, vrhla na vlkodlaka. Tak jsem jí popřál další sex zážitky a seriál přestal sledovat. Nuda, nuda,nuda.