The Defenders (2017) (seriál)

Ak by jedným z Defenderov nebol aj Daredevil, tak sa to veľmi neoplatí ani pozerať...

Fantastická čtyřka (2015)

Keď sa na to pozriem ako na akčný/fantasy film bez toho, že by som si to spájala s predlohou - bol to fajn film. Avšak toto nebola fantastická štvorka. Reed Richards ako 20 niečo ročný?? Nie, ďakujem....pôvodná Fantastic 4 bola lepšia...

Čarovný les (2014)

Mám rada rozprávky. Mám rada muzikály. Ale toto nejako nešlo dokopy, chýbala tomu iskra. Len som čakala, kedy to skončí. Jediné, čo sa mi naozaj páčilo, boli kostýmy Meryl Streep a Johnnyho Deppa.

Blízko od sebe (2013)

Tento príbeh som videla asi pred rokom ci dvoma na doskách javiska a nebola som nadšená. Nie som nadšená ani teraz. Výkony hercov boli skvelé, ale nemôžem si pomôcť, aj tak to nie je film, ktorý by si ma získal.

Ledové království (2013)

Nádherné pesničky, vtipné a skvelá animácia...ale niečo mi chýbalo...avšak pozrieť si to pozriem znova :)

Thor: Temný svět (2013)

Bolo to fajn, ale tak ako v jednotke aj tu mi niečo chýbalo...neviem, niečo viac som od toho čakala. Avšak skvelý bol situačný humor a Lokiho hlášky :D (a to nie som žiadny Loki-fanatik) :)

Lásky čas (2013)

Vynikajúci film...vedela som, že to bude dobré, ale nečakala som, že až tak dobré :) Romantické, ale nie nič príliš sladké a skvelý humor. Určite si to ešte niekedy pozriem :)

Pěna dní (2013)

Keď som išla do kina, myslela som si, že viem, na čo idem...hneď prvé dve minúty filmu ma vyviedli z omylu. Je to neopísateľný film. Celý čas som premýšľala, či je taký hrozný alebo tak hrozne dobrý. K záveru som však neprišla, tak som zostala niekde medzi týmito dvoma extrémami. Čo ma asi najviac oslovilo bola scéna so žeriavom, scéna na klzisku a hláška kňaza pri vybavovaní obradu: "Povedal by som vám, aby ste sa obrátili na Boha, ale za takú malú sumu ho ani neotravujte."

Útok na Bílý dům (2013)

Prednedávnom som si pustila podobný film...ale musím povedať, že tento bol podstatne lepší. A nie je to Channingom Tatumom :D Idea filmu je už pomaly otrepaná, avšak spracovanie tomu dodalo šťavu. :)