Lentia

okres Karviná

• 3.1.2018  22:42

Moc dojemne

• 22.4.2017  10:50
    Viktor z divočiny (TV film) (2010)

Pro deti skvely film, kde uvidi velkou hromadu zvirat

• 22.2.2017  23:48
    Pokání (2007)

Zajimave, jak ma v zaveru filmu Briony jako stara nejdrive znaminko na prave strane tvare a v dalsim zaberu na levé, tak jako mladsi Briony

• 4.11.2013  15:39
    Barney a jeho přátelé (TV seriál) (1992)

Na první pohled se muze zdat, ze jde o strasnou "ptakarnu", ale male deti to miluji. Hodne zpevu, poučného povidani.Dcera v necelem roce a pul Barneyiho naprosto zboznuje.

• 1.12.2010  20:06
    Experiment (2001)

Od skutecneho experimentu autor asi trochu musel odbocit, aby byl film zajimavejsi. Zaverecne sceny byly tost nadsazene v porovnani s realnym experimentem.

• 18.6.2010  20:50

dobrá módní přehlídka...ale myšlenku v tomto filmu nehledejte.

• 11.8.2009  00:41

Film se nedá porovnat s knihou, pár momentů se přibližuje knize, ale jinak jde o naprosto odlišný příběh. Film mě celkem zklamal.

• 30.4.2008  15:22

tak asi jsem mela takovy den, kdy mi tento film prisel vhod.

• 15.1.2008  12:59
    Bulšit (2001)

Sice jsem filmu dala, jen 2* , ale některé situace nebyly až tak špatné, jako třeba ta, když v závěru všichni tančí a jeden týpek prohodí, že nevěděl, že mají na škole samé profesionální tanečníky. :-) Jako parodie to celkem ušlo, ale občas by to chtělo trochu více lepšího stylo, aby se film pak neproměnil v trapnost.

• 15.1.2008  12:53
    Delfín Flip (TV seriál) (1995)

Seriálu jsem dala 3 hvězdičky, protože v době, kdy jsem ho sledovala, se mi celkem líbil. V dnešní době bych asi řekla, že stojí za ....., ale tenkrát se mi opravdu nezdál špatný:-/

• 13.1.2008  21:29
    Krásný čas (TV film) (2006)

Opravdu pěkný snímek. Tatiana Vilhelmová a nejen ona, podala velmi pekný výkon.

• 4.1.2008  11:29

Mozna bych mela dat tomuto filmu jen 3 hvezdicky, ale na druhou stranu jsem se snazila vzit do role 10tileteho ditete, asi bych se mnohem vic bala a film by pro me byl mnohem zajimavejsi a ne misty tak nudny. Ale jinak musim uznat, ze jako horor pro deti, je film bajecny. Proto mu davam 4 hvezdicky (predstavujice si, ze jsem male dite) :-)

• 2.1.2008  10:12

Pekna pohadka a taky tak trochu parodie na Snehurku, Popelku a jine podobne. Obcas jsem se opravdu ze srdce zasmala.

• 29.8.2007  09:41

O zivote svate Terezy, zijici v polovine 16 stol. Paz Vega jako Tereza. Film vzbudil vlnu kritiky v katolickem Spanelsku diky scenam, kdy svata Tereza vidi Krista, ktery se ji dotyka (vypada to trochu jako by byli milenci). Trochu mi pripada, ze vsichni svati museli byt blazni, nicmene jednotlive obrazy ve filmu jsou nadherne. Jde videt, ze reziser si na tomto dal hodne zalezet.

• 19.7.2007  19:58

pekne efekty

• 6.2.2007  12:46

Zadna klasicka americka romanticka priblbla komedie.

• 15.1.2007  12:38
    Volver (2006)

Almodovaruv styl snad rozezna kazdy laik. Opet i v tomto filmu se objevuji charakteristicke prvky tohoto rezisera. Film je moc pekny. Hlavne mi zni v me hlave pisen, kterou zpiva Penelope.

• 15.1.2007  12:36
    Babel (2006)

Film jsem videla ve spanelskem dabingu v kine a musim rict, ze na ten nas to proste nema. Nejak jsem si nemohla zvyknout na spanelsky hlas Brada Pitta, ale i pres tenhle handicap me film nadchl a muzu rict, ze herecke vykony nekterych z hlavnich predstavitelu byly uchvatne. Take musim pochvalit styl rezisera a kameru, bez techto dvou elementu by to nebylo to prave orechove. Jediné co me zklamalo je, ze nechápu jaky dava smysl nazvat film BABEL, coz je vlastne v prekladu Babylon, takze myslim, ze toto by bylo mnohem logictejsi. No, ale to jen tak na záver.

• 29.11.2006  12:28

Ve Spanelsku maji jiz po premiere tohoto filmu s nazvem Fantasmas de Goya. Herecky vykon Javiera Bardema byl strhujici. Natalie taky nebyla vubec spatna, v druhe polovimne filmu si s ni vizaziste opravdu pohrali. Film se mi libil, davam 4 ****, protoze jsou i filmy, kterym davam prednost.

• 1.6.2006  11:10
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Všichni, kdo tento seriál viděli o něm básní. Říkám si, tak se na to taky podívám. První díl - dobrý, jde to. Druhý díl: super, potřebuji další a další. Ten seriál je něco jako droga, nemohla jsem se od něj odtrhnout. Občas komický, občas drama, napětí...atd. Prostě ze všeho něco. Výhoda je, že jsem měla k dispozici hned všechny díly naráz, jinak bych se asi zbláznila nedočkavostí.:-)

• 1.6.2006  00:21

Název tohoto filmu by se dal přeložit jako Město bez limit. Hlavní hrdina Max žije život, který žít nechtěl, ale špatně si vybral. Touží po smrti, ale to poslední, co chce vidět je záhadný muž Rancel, který má být již několik let mrtvý. Všichni si myslí, že je mentálně chorý, ale Victor, jeho nejmladší syn, mu věří a pomáhá uskutečňovat sen. Film je plný metafor, které je třeba pochopit ( samotný název symbolizuje neomezené možnosti lidské mysli) Max žije svůj život, tak jak by si to přál – ve své mysli. Fernando Fernán Gómez (Max) zahrál svou roli umírajícího staříka bravurně a je třeba mu složit poklomu. Nemenší pak Geraldine Chaplin, která si zahrála jeho ženu. Celý smínek je doprovázen vynikající hudbou a režií. Snímek byl zařazen v španělské anketě o nejlepší film do první desítky. Stojí za to ho shlédnout, škoda jen, že u nás nebyl nikdy uveden. Komu se líbil K-PAX, tomu se bude tento film 100procentne líbit.