Portal: No Escape (2011)

Dokončiť to na celovečerný film by mohlo byť viac než úspešné!

Kličko (2011)

Heh Silas ***** - "celovečerný film?" prečo nie! Koľko bojovníkov sa vďaka genialite v ringu dostalo na hereckú dráhu. Dokument výborný, veľa informácii zo zákulisia čo človeku pri telke neukážu. Veľký sympaťáci a bojovníci, keď sa dokázali preniesť cez seba samých a odraziť sa zo samého dna až na vrchol!

Kruh (2002)

Strašný horor

Bronson (2008)

Nebyť perfektne prevedenej práce Toma Hardyho, tak by táto skutočná udalosť o nepolepšiteľnom bláznovi a kriminálnikovi, ktorý prežil 30 z 34 rokov na samotke nestála skoro zareč.

Nespoutaný Django (2012)

Dobre spracovaný moderný western - úvod bohovský, skoro celý film výborný, až na tú prestrelku po návrate z pohrebu - tá bola v tom celkovom dianí mimo os, príliš prehnané, pokazila celý film!...Vtipný Schultz, jeho prejav a mimika - fantastické - osvieženie popri pomalej kamere, aj keď dej vás necháva v napätí stále.

Dům za všechny peníze (1986)

Trocha viac sa mi páčil remake z roku 2007: "Are We Done Yet?", aj ked zase tu je nejaký tajomný duch a myšlienka, ktorá sa tiahne celým príbehom, ale niektoré tie "katastrofy" boli až príliš prehnané!

Zabít tiše (2012)

Snaha o "retro" mafiánsku gang crimi, miestami však až príliš nudné a nedotiahnuté. Výborná hra s kamerou pri strelbe z pištole. Posledná veta hovorí za všetko: "Já žiju v Americe. A v Americe jsi na všechno sám. Amerika není země, je to jen byznys. A teď mi kurva zaplať."

Smrt jí sluší (1992)

Hlavy, ruky, nohy tu lietajú kade tade, ako ináč, uznávaný doktor, elixír mladosti a 2 krásne žiarlivé ženy...