Taxi (2004)

Stupidná a trápna americká napodobenina úspešného filmu "TAXI". Je tu zopár svetlých momentov, vďaka čomu dávam 1* a nie odpad.

Volání o pomoc (2007)

Psychologická snímka o priateľstve, vzájomnej pomoci, medziľudských a manželských vzťahoch, dobre zahrané Sandler ako blázon, krásna trpezlivá psychologička Liv Tyler, avšak príliš dlhé, zbytočne natiahnuté, slabé napätie

Batman začíná (2005)

Famózne, len trocha detské, problém - priletí Batman, zachráni.....ale famózny je opis jeho cesty, výcviku nápad a začiatky.

Vražedná dohoda (2013)

Ani by som tento snímok nenazval hororom, skôr krimi thriller. Príbeh dvoch kamarátok, ktorých priateľstvo prepukne v lásku, vášnivé dotyky a objatia. Niet divu, že dokáže jedna pre druhú aj vraždiť. Tu začína zápletka aj keď je všetko jasné......alebo nieje?

Princezna Fantaghiró 2 (1992) (TV film)

Nenásilná rozprávka, boj dobra a zla ktorá sa stále viac a viac zamotáva sama do seba, na konci však nás čaká rozprávkové rozuzlenie. Pozeranie dokonca aj pre starších na sviatočné popoludnie.

Princezna Fantaghiró 3 (1993) (TV film)

Princezna Fantaghiró 4 (1994) (TV film)

Vražedná hra (2012)

Prvej tretine filmu nie je čo vytknúť, akcia, tajomný vrah - excelentne zahral "Matthew Fox" rozvinuté do nádejného krimi thrilleru, potom príde nezmyslený výstrel z ostrelovacej pušky a človeku sa až žalúdok obráti. Ak máte radi bolesť, slzy, utrpenie, nejakú akciu a Jean Rena ako zápornú postavu nech sa páči.

Červené víno (1976) (TV film)

Dramatický smutný plný sĺz a trápenia Román Františka Hečka prepracovaný psychológiou postáv a ich výborných hereckých výkonov.

Plaváček a děd Vševěd (1981)

Lasica, Skrúcaný, Ťapák, Dočolomanský, Muller........už nebudeme mať takých skvelých hercov a režisérov, ktorý dokážu zahrať a natočiť tak skvelé filmy. Konkrétne tu rozprávka a boj dobra a zla nielen imaginárneho, ale zla v srdciach ľudí a nebudeme sa mať dobre, kým ho zo seba nedostaneme!