Satan (2006) odpad!

Nasprostastá blbosť, ktorá nemá skoro nič spoločné s hororom, dej sa odlepuje poooomaaalyyy ako z chlpatej deky, nie je tu nič ani mystické ani tajomné nieto strašné, nuda, nuda, nuda zabitý čas a nemá to nič nič do seba, žiadne efekty, no proste nič, čo by mohlo aspoň trocha zachrániť!

Hunger Games (2012)

V ktorej sfetovanej hlave sa zrodila táto p*..ina. Zachránila to jedine krásna a šikovná Katniss, Peeta - absolútne nesympatické nemehlo. Tie psy na konci fúúúúúj. Škoda 2,5 hod. zabitého času. A ešte posledná otázka: boli ste niekedy v lese? Viete aká je to rozloha? 4 ľudia by sa tam dlllllho hľadali navzájom.......stupidná blbosť.

Útěk z MS-1 (2012)

James Mather a Stephen St.Leger vsadili na jednu kartu - žiadne oslnivé hviezdy hollywoodu - a vyšlo im to. Dokázali, že aj sci-fi akčák sa dá dobre zrežírovať, zahrať, natočiť! Nemusí tu byť ani 100 000 robotov s 300 000 vystrielanými nábojmi, základ je dobrý príbeh, zápletka, akcia, niečo iné osviežujúce - väzeň psychoš, vtipných hlášok bolo tiež dosť: "To nemusíte, prosté díky postačí...","Nechal mi nějaký odkaz?", "Jo, prý ste adoptovaná", "Zaslechl ste něco.."..."Ne, užívam si ticha..." "To vždycky takhle zacházíte se ženami?","Vždycky,ale jenom, když se mi líbí..."pôvabná Emilie, chýbala tu ale aspoň jedna pusaaaa vážený, láska sa nám nadobro vytráca z filmov:)....záver výborný - len na skok od postele:))

Bourneův odkaz (2012)

Matt Damon tu chýba, Jeremy ho celkom dobre zastúpil, Rachel Weisz sa zviditelnila, jednoducho - výborná špiónska honička (chýbalo tu trocha romantiko-erotiky). Jediné čo mi vadilo - zvuk bezpilotného lietadla je tichý, nie ako prúdové lietadlo....a najviac použitá veta vo filme: "Are you OK?"asi 13x

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Jednotka výrazne lepšia, ale ani tu nie je veľa čo vytknúť. Herecky, príbehovo, kamerovo výborné, dobré akcie, boj muža proti mužovi spestrilo, vtipné, veľkolepé scény s lietadlami a truckami. Maggie dostala trocha málo priestoru, tých cca 20 min.navyše by vôbec nebolo na škodu. Najlepší aj tak Jason...aj ako farár: "moci mě svěřenou vás nyní prohlašuji....mužem a nožem". ...a Arnold nastupujúci do elektrického Smarta: "moje bota je větší než tohle auto". Sylvester: "To letadlo patrí do starého železa,"..Bruce: "Stejně jako my"...veru nie páni - ešte stále nie, ste elita!

Resident Evil: Odveta (2012)

Niekedy v jednoduchosti je krása - tu to platí forced!Film sa vlastne začal až po hodine! zbytočného padania nábojov na dlážku zo zbraní s nekonečnými zásobníkmi vyslobodzovacieho tímu v simulovanom prostredí - túto časť filmu by som úplne vynechal, nemalo to iskru, nápad, príbeh, ani žiadne prepracovanie. Milla - žiadne nové zbrane, len sypať náboje z nejakej hračkáskej SMG, to ž nieje ono, zvykli sme si na lepšie! Mohla sa väčšina odohrávať medzi ponorkami na ľade alebo podobnom prostredí, to by bolo niečo iné a zaujímavé, proste bolo treba skrátiť prvú časť a venovať sa niečomu inému viac rozmanitému, čo by viac zaujalo. Ďalšiu časť už netočte! (7.10.2012) Po druhom zhliadnutí (1.1.2019) mením na 3 hviezdy, zaujal začiatok so spätným chodom, zápletka s dieťaťom a Michel Rodrigez ako civil. Vypustený Biohazard podľahol rýchlo, trochu zachránila posledná bojová scéna a podvodný zombie v krásnej zimnej scenérii.

Odplata Wyatta Earpa (2012)

Wyatt Earp - aké to zvučné meno a o toľko zvučnejší príbeh človek čakal. Úvod neveští nič dobré, naprostasté vraždenie hneď od začiatku. Ono to tak vo westernoch býva,ale tu to nesedelo, naháňačky a prestrelky slabé, skoro žiadne napätie, slabý príbeh, bol to zabitý čas pozerať tento film. O to väčšie sklamanie, som prečítal veľa veľa kníh a plátkov o Earpovi a Holidayovi, čo vyrážali dych, stačilo sa pridržiavať jedného z týchto príbehov. Kto si chce užiť dobrý western, tento film vynechajte!

S ledovým klidem (2012)

Priestor pre nových hercov mal význam, musia sa však ešte o moc zlepšiť. Scenár a dramaturgia mohla byť trocha lepšia, avšak s akčnými scénami som bol spokojný, žiadne výbuchy, nereálne naháňačky (až na ten so schodmi), škoda, že bruce nehral dlhšie, Sigourney ako falošná agentka v úzkych výborná, ale Willisa tak skoro nikto neprekoná:)

Tranzit (2012)

Nedokončené, nedomyslené, nedotiahnuté, nelogické, stupidné!Postavy jednajú skratovo, bez rozmyslu, stačilo trocha viac premyslieť príbeh a trocha sa pohrať s kamerou a napätím a dosť dobrý film to mohol byť....

Diktátor (2012)

Otrasná americká trapošina, paródia na film "Ďábluv dvojník",ktorý tiež nestál moc za nič, dva krát som sa zasmial a to bolo všetko, ak sa chcete zabaviť toto nieje cesta, ale diera!