Vřískot 4 (2011)

Tak samozřejmě, že jsem se párkrát lekla, ano, místy jsem se opravdu bála, ale.... pro mě to určitě není nejlepší Vřískot ze všech.. Začátek se mi vůbec nelíbil, byl moc zdlouhavý, a některé dialogy byly až moc předvídatelné a rovněž zbytečně zdlouhavé. Celkově to nebylo zase tak špatné, ale více se mi líbila trojka.

Upálen (2008)

No.. dokážu se podívat opravdu na všechno, ale tohle mě teda vůbec a ani trochu neoslovilo. Strašně moc mě iritovaly dialogy, v nichž jedna osoba něco řekla, a druhá čekala hodinu, než té první odpověděla.. Film jsem posouvala, což už vůbec nedělávám, a za podívání stálo dohromady asi dvacet minut. Nene, tohle už opravdu ne..

Jeden den (2011)

Nádherný film. Knihu jsem zatím nečetla, takže nemůžu srovnávat, ale i tak by se mi film určitě líbil, protože chápu, že ve filmu není tolik prostoru, kniha prostě vždy vystihne více. Anne s Jimem tvoří opravdu krásnou dvojici, hodně to mezi nimi jiskří, a co se týče konce - pro někoho možná trochu klišé, ale proč ne, brečela jsem jako malá holka, takže u mě to svůj účinek mělo.. V popisu filmu něco chybí - drama. Jedno malé, ale důležité slovo, takže jsem čekala trochu jiný konec. Asi jsem se na film až příliš těšila a jednoduše mi to nedošlo. Na druhou stranu jsem za to ráda, protože tím větší zážitek to byl. Opravdu velmi krásný film.

Útěk z Huang Shi (2008)

Zajímavý příběh podle skutečné události, ze kterého si každý může něco odnést. Příběh o muži, jehož moudrost a přesvědčení dokázala v mnoha lidech vzbudit naději, že jednou bude lépe.. Výborní hlavní hrdinové, kteří své postavy také výborně zahráli. Jen ti, kteří nějakou válku zažili, můžou říct, jak moc skutečný tenhle film je, ale myslím si, že hlavní podstatu vystihuje.

Yes Man (2008)

Nejlepší film, jaký jsem s Jimem Carreym viděla. Od začátku až do konce to byla jedna velká jízda, našly se taky chvíle na zamyšlení, ale hlavně šlo o "nepřemýšlení" a užívání si života naplno. Někdy stojí za to, bez uvažování zkusit něco neobvyklého a nečekaného, ale některé věci by se prostě řešit měly. Na to Carl postupně přichází a jeho cesta k onomu pochopení je nabitá adrenalinem.

Žhavé výstřely (1991)

Hot Shots! Prostě miluju! Viděla jsem to tolikrát, a přesto se na to můžu kdykoliv podívat znovu. Můžu říct, že znám celý film nazpamět, a přestože vím, jaká scénka následuje, stejně mě to zase rozesměje. Z toho všeho vyplývá, že je to božská komedie:) Ať už je Charlie Sheen jako člověk sebehorší, jak jeho neustálé skandály dokazují, jako herec je dokonalý, a právě takovéto role mu sedí nejvíce.

Bílá vrána (2008)

Filmy zabývající se touto tematikou většinou dost tlačí na city, ale to samozřejmě jinak nejde. Jelikož jsem hodně citově založená, u některých scén jsem se trochu kroutila - měla jsem chuť začít nadávat těm klukům, co se posmívají postiženým lidem, měla jsem chuť do nich šťouchat stejně tak, jako oni šťouchali do Charlieho.. prostě jsem chtěla "něco" udělat a ne jen sedět a koukat se na tenhle film.. Ale nic by stejně nepomohlo. Na světě vždycky byli, jsou a budou hlupáci, kteří nechápou, že člověk může být nemocný, aniž by za to mohl, a i když je nějak nemocný, tak je to pořád člověk z masa a kostí, člověk se srdcem a city. Naštěstí jsou tady i lidé, kteří nevidí například autistu, ale obyčejného kluka, který je trochu neobyčejný, no a co? Co je na tom špatného? Nic. Někdy stačí jeden člověk, který nám ukáže, že ne všechno je tak tragické, jak to vypadá, musíme se jen trochu přizpůsobit a nemyslet na to, co si myslí ostatní. Pak se probudíme a uvidíme "to".... V tomhle případě šlo o přijmutí faktu, že se Charlie asi už nikdy neuzdraví a Thomas ho musí přijmout takového, jaký je.

Volání o pomoc (2007)

Zajímalo mě, jaký bude Adam v takovéto dramatické roli, a musím říct, že byl skvělý. Chvíli mi na něm sice něco vadilo, ale to byl asi jen takový přechodný okamžik, ve kterém jsem si musela uvědomit, že to není role, ve které jsem ho vídávala nejčastěji. Ale v okamžicích, ve kterých dostával své hysterické záchvaty, rozpovídával se o své rodině, a hlavně ve chvílích, kdy se snažil utéct od všech otázek, kterými byl zahrnován, jsem mu všechno věřila. Charlie nebyl nemocný, jak si někteří mysleli, ale jak bylo ve filmu řečeno, byl jen velmi nešťastný, až příliš nešťastný.... Obsahově dost silný film.

Kamarád taky rád (2011)

Mila Kunis je prostě jednička, neumím si představit, že by vybrali někoho jiného. Je tak skvěle střeštěná, zároveň je milá a rozumná, a tahle role ji sedla jako dobře mířená facka. Justin mi do své role taky výtečně pasoval a pokaždé, když spolu vyvedli nějakou kravinku, tak mě to pořádně rozesmálo. Kdo se chce pobavit a zároveň trošku zapřemýšlet, měl by se na tento film určitě podívat.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Kdysi jsem se dívala na asi první dvě řady, a docela dobře se to sledovalo. Teď nedávno jsem náhodně viděla kousek jednoho dílu, a musím říct, že se mi to absolutně nelíbilo. Takové divné a neprocítěné situace, prostě zvláštní, a proto ubírám hvězdu.. Už se na to určitě nikdy nepodívám.