Kamarád taky rád (2011)

Mila Kunis je prostě jednička, neumím si představit, že by vybrali někoho jiného. Je tak skvěle střeštěná, zároveň je milá a rozumná, a tahle role ji sedla jako dobře mířená facka. Justin mi do své role taky výtečně pasoval a pokaždé, když spolu vyvedli nějakou kravinku, tak mě to pořádně rozesmálo. Kdo se chce pobavit a zároveň trošku zapřemýšlet, měl by se na tento film určitě podívat.

Sweet Dreams (1996) (TV film)

Podle mě velmi vydařený film. Dokonalá zápletka, která se během celého filmu vyvíjí a zase dále zaplétá, ale přitom zůstáváte nohama na zemi a orientujete se. Ke konci možná trošku průhledné, ale i přesto jsem byla napjatá. Já osobně nějak zvlášť nezaškatulkovávám tv film, jak to mnozí dělají, beru film jako film. Buď se mi líbil, anebo nelíbil, něco ve mě zanechal anebo nezanechal nic. Na tenhle film, který je doprovázen songem "Sweet Dreams", nezapomenu.

Lupič z povolání (1987)

Skvělý film plný pohody. Neohrožená Frederika podstoupí opravdu téměř všechno pro to, aby se dostala ze svého každodenního nudného života, a proto se rozhodne, že vyzkouší povolání, které naplňovalo jejího otce. Troška zábavného napětí, ale hlavně vtipné momenty dělají z tohohle filmu veselou podívanou pro zlepšení nálady.

Šmankote, babičko, čaruj! (1998)

Tahle pohádka se mi moc líbila, netuším, co je na ní tak zlého, že má tak nízké hodnocení, ale co, jak často říkám "sto lidí, sto chutí". Pohádku celou dobu provází krásná a jemná melodie, je vtipná a kouzelná, co víc si přát.

Návrat neznámého (1990) (TV film)

Napínavý příběh, ve kterém si na začátku nemůžete být ničím jisti. Z psychopatického Ricka Schrodera šel opravdu strach, a díky němu dávám hvězdičku navíc.

Pomsta živých smolařů (2004)

No teda, nečekala jsem, že se mi tahle hororová komedie bude takhle líbit. Ani nevím proč, ale moc jsem se bavila a ani chvíli se nenudila. Objevily se sice pasáže, které mi úplně nesedly, ale tihle "Zombíci" byli skvěle namaskovaní, humor byl pohodový, a děj měl opravdu děj. Prostě super komedie na zasmání a odreagování.

Netvor (2011)

"Can you imagine that love?" Krásné, milé, svým způsobem takové nevinné, navíc doplněné kapkou humoru - Neil Patrick Harris prostě nikdy nezklame, dodal tomuhle fantasy dramatu vtip. Ironií je, že "znetvořený" Kyle mi nepřišel ani tak znetvořený, jako spíše uchvacující, a díky tomu mi tohle zpracování přijde více realistické než pohádkové, možná až uvěřitelné.. to už se sice trochu ztrácím ve své fantazii a v nadpřirozených jevech, ale proč ne? Když ve mě film vyvolá takové myšlenky, je to znamení, že byl skvělý. "Do you think love can change you?"

Jezero smrti (2008)

Pravdou je, že děti jsou někdy nebezpečnější než dospělí, a tady to můžeme přímo vidět. Už jedno takové dítě může způsobit neplechu, a co teprve parta zvrácených dětí? Jejich "velitel" byl opravdu bezcitný a jejich nahánění páru mně osobně nahánělo husí kůži.

96 hodin (2008)

Opravdu akční film, ve kterém se Liam Neeson skutečně skoro nezastaví. Pro to, aby našel svou milovanou dceru, je ochoten udělat cokoliv, a ještě více než cokoliv. Nebrání se nátlaku, vydírání, mlácení a zabíjení. Díky své dceři, která mu přímo ve chvíli svého únosu stihne říct pár zásadních informací, a také díky mnoha známostem brzy zjistí potřebná fakta k tomu, aby mohl svou dceru zachránit. Jediné, co mi na tomto filmu trošku vadilo, byl fakt, že téměř všechno bylo pro Liama až přehnaně dostupné a jen s pár věcmi měl problémy. Ale měl jen 96 hodin na její nalezení, a proto se dá tento scénář pochopit.

Taková normální rodinka (2008)

Parádní komedie, na kterou jsem byla opravdu zvědavá, a hned od začátku mě lapila a nepustila až do konce filmu. Co se týče herců, nejvíce se mi líbil Jirka Mádl, coby "oplodňovatel", a Eva Holubová, která snad vždycky a všechno skvěle zahraje. Ostatní herci byli taky výborní, každý měl svoji roli trošku opepřenou, takže o zábavu nebylo nouze. Opravdu povedené.