Partička (2009) (pořad)

Opravdu perfektní, ne všichni herci umí takhle skvěle improvizovat, skládat básničky, zpívat, prostě všechno možné.. Dokáží dokonale pobavit a rozesmát sebe i obecenstvo. Herci jsou úžasní a nikdy nezklamou:-)

Hnízdo neřesti (2010)

Ze začátku jsem nevěděla, co si mám o filmu myslet, ale po krátké chvíli jsem se do děje docela dostala.. Souhlasím se všemi, kteří píší, že mezi Helen a Sergiem fungovala obrovská chemie, opravdu to šlo hodně cítit. Ale na druhou stranu si myslím, že to není jen o milostném trojúhelníku (to se vyvrbí spíše až na konci filmu), jelikož Helenin manžel spal snad se všemi prostitutkami, které u nich pracovaly, a ona to nechávala být. V průběhu můžeme vidět rozvíjející se vztah mezi Helen a Sergiem, ze začátku je to milé, nevinné až se postupně dostaneme ke vzrušujícímu napětí. Navíc je to dobře propletené s boxem a jemně také nahlédneme do života prostitutek - dost jsem se nasmála u scény, kdy na jedné straně za plotem stáli pobožní demonstranti, kteří chtěli Love Ranch zrušit, a na druhé straně byly prostitutky z ranče, které mávaly transparenty, kterými říkaly, že chtějí, aby byl sex za peníze legální:-D Konec filmu se možná dal trochu očekávat, ale i přesto nebylo nic jisté, a proto se mi celý film líbil - překvapoval.

Nezvěstná Molly (2002)

Nechápu některé komentáře - když to vychází ze skutečného příběhu, tak to asi moc "opravit a vylepšit" nemohli, takže jestli tomu něco chybí, není to vina režiséra nebo herců. Podle mě je to zahrané dobře, nechybí tomu ani napětí, ani děj, a tím víc je to napínavé, když vím, že se to opravdu stalo.. takže ke konci se mi nervozitou klepaly ruce.. Jinak úplně souhlasím s Blackberrym.

Lady XXL (2006)

Mně se to líbilo. Nepřišlo mi to přehnané, a když už tam byly ne moc dobré scénky, tak netrvaly dlouho. Dobře jsem se odreagovala a docela i pobavila. Ale chápu - sto lidí, sto chutí..

William a Kate (2011) (TV film)

Nevím, jestli je tenhle film opravdu zcela životopisný nebo napůl vymyšlený, protože jsem jejich vztah nijak zvlášť nesledovala, ale vím, že se opírá o pravdivé základy. Takže jelikož nevím detaily jejich vztahu, nemůžu to soudit z hlediska pravdivosti. Film se mi líbil, nepřišel mi přehnaný ani příliš dlouhý a pitvající se ve skandálech, herci byli taky dobří. Sice mi přišlo, že přechod od kamarádství k lásce byl zachycen až moc rychle a ne moc výrazně (u Williama), ale možná to tak bylo i ve skutečnosti nebo jsem ten hlavní okamžik prostě jenom nepostřehla.. Každopádně to pro mě byla příjemná podívaná:-)

Na lince je vrah (2006)

Přesně u takovýchto filmů jsem nervózní, protože nevím, kdy někdo vyskočí z rohu.. Sice tady byl jednoduchý děj, vlastně šlo celou dobu jenom o chození po domě a zjišťování, odkud se berou ty zvláštní zvuky, a o strašící telefonáty. Ale mně se to líbilo. A konec filmu byl nejlepší.

Legenda o vraždícím strašákovi (2013) (TV film)

Vždycky se "rozčiluji", když je po celý horor pořád jenom tma, protože se o to více bojím.. Ale na druhou stranu, když je po většinu hororu světlo, něco je špatně - neříkám, že vždycky, ale v tomhle případě mi to nějak vadilo.. Jinak řečeno, nebála jsem se. Neříkám, že je film špatný, strašák vypadal opravdu strašidelně, sem tam jsem se lekla, ale "hororový účel" ve mně nevzbudil.

Malé královny krásy (2009) (pořad)

Hodnotím to jako pořad, který ukazuje, jak někteří dokáží být hloupí a zaslepení, protože kdybych měla hodnotit obsah této reality show, to by ohodnotit prostě nešlo. Podle mě je to dobře sestříhané, ukazují jednak to, co mají matky s dětmi naučené, tak záběry v zákulisí a v rodinné "pohodě", jestli se to tak dá nazvat, takže si člověk může v hlavě všechno srovnat. Na jednu stranu říkají, že to dělají pro děti, protože ty to baví, na druhou stranu - když se dětem nakonec nechce (což se dá u dvouletého dítěte lehce pochopit), nutí je a balamutí dárky. Dostala jsem se k tomu úplnou náhodou, ale těch pár dílů jsem nevěřila svým očím, netušila jsem, že je to až tak děsivé.. Možná to některé děti baví, ale netuším, co má malá holka z obyčejného dětství, když má v osmi letech 87 korunek..

Hedvábná cesta (2007)

Knížku jsem nečetla, a proto nemůžu říct, jestli se film dal natočit lépe, ale něco mi tady chybělo.. Měl klasický průběh od nějakého začátku přes první zápletku, ale postrádala jsem nějakou "gradaci". Přišlo mi, že přesně v moment, kdy se z dané chvíle dalo něco vytěžit, začala scéna naopak upadávat. Film vcelku hezký, ale mohl být ještě zajímavější.

Extrémní seznamka (2005)

Myslím, že to nebylo až tak špatné, zápletka nakonec nabídla zajímavé rozuzlení. Nevím, jestli bych se chtěla seznámit za takových podmínek, tady to občas (naštěstí) ještě bylo humorné.