Akira777

Akira777

okres Brno
muž

• 8.2.2020  21:04

DC Harley Quinn rádo hrozně využívá ať v komiksech, tak ve filmech tak v seriálu, který je celkem vtipný. Avšak já musím říct, že i přesto že mám rád v celku šílené postavy, Harley nepatří mezi mé nejoblíbenější ani v DC (nikdy jím asi neodpustím, že se na komiks o Ivy vykašlali) natož abych kvůli ní lezl jen tak do kina, tak jsem zase jel s kamarádem. Napíšu to takhle, film jsem si užil, ale něco mi k tomu chybělo. Akce mi přišla celkem dobrá, musím říct že akční scény u DC jsou opravdu povedený, co bylo povedený je postava Huntress, Bruce-hyena, i Black Canary celkem šla. Avšak můj velký problém není postava Harley Quinn, ale Cassandra Cain, pro představu v komiksech je to někdo kdo neumí pořádně anglicky mluvit, jde o osobu co dokáže porazit Batmana, díky svému výcviku, jenže ta osoba co je ve filmu není prostě Cass, ale je to jen nějaká zlodějka, tohle těžko filmu odpouštím. Další problém je nevyužití Black Maska, toho magora mám v celku rád, jenže ve filmu i když sem tam něco předvedl, no nebyl to úplný Black Mask. No a příběh, něco jako typický komiksový film, užít se to dá, jenže asi tak na jedno podívání.

• 16.4.2019  17:49
    Bumblebee (2018)

Konečně dobrý Transformers film, sice je to o mém nejmíň oblíbeném Cybertroňanovi, ale lidé ho mají rádi, tak proč ne. Pokud očekávate jen akční příběh, tak tady je to trochu jiné, přesto tu akce je a je přehledná. Musím říct, že na filmu byli nejvíc povedený postavy a atmosféra, bohužel co se týče příběhu.... tak to už bylo slabší, ale co chtít po novém rebootu, kde se začíná ve světě Transformers znovu.

• 9.12.2019  11:42
    ChäoS;HEAd (TV seriál) (2008)

Celkem to nepovažuji za špatný anime, spíše naopak, ale říkám si, že to mělo být delší celkově 12 dílů vyzní hodně spěchavě a v půlce ta temná atmosféra začíná rychle řídnout. Navíc hlavní hrdina s tím svým srabáctvím je trochu otravný. Některý postavy mě v celku bavili (třeba zpěvačka, která mluvila dosti chaoticky a nebo senpai, která nechodila pro ránu daleko). Pořád však vidím problém v tom, že to mělo jen dvanáct dílů, hlavně ke konci, kdy hlavní hrdina jde zachránit hlavní hrdinku,si říkate kdy získal tu odvahu a kdy se jako do ní zamiloval? Protože v podstatě velkou části anime, kdy je hlavní hrdina srab utíká před hlavní hrdinkou a pak se někdy později trochu s ní spřátelí, ale nejsou tam prostě scény, kdyby naznačilo tu velkou lásku mezi nimi.

• 13.10.2019  16:58

Hra je o dost lepší, je tam silnější atmosféra a ta depresivní hudba, i když hra vypadá jak vypadá, je prostě děsivá. Opravdu doufám, že se udělá remake, s tím že by to byla plnohodnotná série. Tím chci říct, že OVA se mi prostě nelíbilo, podle mě vsadili jen na tu brutalitu těch her.

• 17.4.2019  09:39
    Dororo (TV seriál) (2019)

Původní Dororo vzniklo v roce 1967, avšak tohle je v podstatě remake, taky na to vychází manga remake. Snad se ještě něčeho dočkáme dalšího od Tezuky. Anime je velice dobré, Hyakkimaru je v podstatě hlavní hrdina, který zabijí démony, aby získal zpět části svého těla. Avšak mi ho sledujeme spíše očima Dororo, který s nim cestuje. Musím říct, že jediný co jsem ze světa Dororo viděl, bylo před tímhle to Dorama, takže jsem věděl, už předem kdo je Dororo a pár dalších věcí, tak nejspíš vím dopředu. Anime má však mnohem ponurejší atmosféru, dobrý souboje, hlavní postavy si člověk může jen oblíbit.

• 30.5.2019  22:39

Jako co říct..... tohle je fakt hodně pro fanoušky Japonské Godzilly, bylo tam mnoho pěkných odkazů. Jediný s čím jsem měl problém byla jedna ze záporných postav, která zřejmě moc inteligence nepobrala (ne nemyslím Kinga Ghidoraha). Jinak film stál opravdu za to čekání i za ty peníze. Bitva monster stála za to, pro mě je rozhodně tenhle film lepší než ten z roku 2014. Jinak nemám důvod psát o tom, že příběh stál za nic - ano, ale to se mělo čekat, ten kdo čekal složité postavy a příběhy asi moc filmů o Godzille neviděl.

• 28.6.2020  11:28
    Gympl (2007)

Nevtipná kravina, co se ani o ten vtip nesnaží, viděno před deseti lety, nikdy si to už nepustím. Ale jak to začalo, to jsem chodil na střední a prostě bylo to o Vánocích a někteří učitelé holt chtěli být hodní, pak někdo donesl DVD s tímhle filmem. Jak já ho nenáviděl, ten film samozřejmě, ostatní to bavilo, jenže já se u toho příšerně nudil. Do dnes jsem nezapomněl jak mě to nebavilo. Asi bych měl dat jednu hvězdičku, že to ve mě vyvolalo takové zhnusení, ale nedám.

• 22.6.2020  10:29

Předloha je prý velice kvalitní, a důvod proč to je žánr Harém tam prý také je. Jenže jestli je předloha kvalitní, tak anime prakticky moc ne. Shlédl jsem to celé, ale celou dobu jsem měl pocit, že to není ono, chybělo napětí, nějaký pořádný zvrat a u dvou postav jsem měl pocit, že kdyby tam nebyly, tak vlastně příběh by se neměnil, ano řeč je o Iinie a Louise, protože ty dvě v anime vyzní jako naprosto zbytečné postavy, které vlastně tam nemusely vůbec být a pak se přidá ještě ta třetí co pořád jí, ale ve výsledku je také naprosto zbytečnou, kdyby tam byla jen ta Elise tak by to asi mělo stejnou romantickou linku, jakou má teď a ta není kdo ví co, ale pořád lepší než nic. Celkově dvě hvězdičky dávvám, protože příběh Wendelina nebyl úplně špatný, bylo tam několik zajímavých linek, jen je škoda že boj bratrů nebyl lepší.

• 17.12.2019  12:10

Problém čtvrté série je opakování linky Issei Rias, který po konce třetí série prostě nedává smysl, zase se najednou Issei neumí vyjádřit a Rias je zase naštvaná. Do toho změna kresby, což je prostě hrozný. Mujsím říct, že mě celkem štve, jak prostě nepouživají příběh Iriny, jde o anděla zamilovaného do démona, má jít o jednu z hlavních postav. Jenže její příběh je prakticky nulovej, takže vzniká otázka, proč tam vůbec je? Pak nám ještě představí jakousi čarodějku, která je využitá jen jden díl a pak zmizí. Do toho alkoholické vtipy jisté valkyrie, který jsou tak klišovitě nudný. Navíc poslední díl vypadá jako typický klišovitý harém, kde hlavní hrdina bude s hlavní hrdinkou a veškerá rivalita mezi dalšími hrdinky je někde pryč a fandí hlavní hrdince. Tohle je vždy tak hloupé. Tak proč čtyři, DxD jsme měl vždy rád, a i na tohle jsem se celkem rád podíval a na každý díl jsem se celkem těšil.

• 8.2.2020  08:54

Tady všichni píší, sahodlouhé příspěvky, ale já se zeptám takhle.... ono tam bylo něco vidět? Já viděl tmu a pokud jen přece jen něco bylo vidět, tak kamaraman byl velmi blízko. Jo po tomhle si člověk pustil bitvu o Helmův žleb, abych vůbec bitvu viděl. Tak za co jedna hvězda za prvé to co přišlo po tomhle bylo ještě horší a za druhé aspoň za ty herce. Nemám moc co k tomuhle napsat, bylo to nudné, bez napětí a byla vidět většinou jen tma, navíc hlavní postavy při tomhle měli takový plot armor, že to nebylo pěkný.Stačí si pustit tohle https://www.youtube.com/watch?v=SirDcru-oG0

• 26.4.2019  00:42

Když se v prvním díle nic moc nedělo, tak jsem to tak nějak bral, jenže druhý díl je v podstatě remake prvního jen s tím rozdílem, že je tu ještě fanservice pro Shippaře. Sice se píše že to má být rozlučkový díl, ale nějak přestávám scénaristům důvěřovat, že tomu tak doopravdy bude. No uvidíme co přinese třetí díl.

• 6.2.2020  19:11
    Joker (2019)

Musel jsem si to pustit po druhé až na DVD, v kině jsem na tom byl, abych vše vstřebal. A co si z tohoto snímku můžu odnest, něco co Marvel filmy pro mě nedokázaly a to koukat na film, aniž bych se při nějaké scéně nudil (není to hate na Marvel, leč mě až tak Marvel nebere, i když sem tam se podívám na nějaký povedený film od nich), a to nemám rád drama, což film je. Nejvíc je vychvalován Phoenix a nedivím se, opravdu si se svoji postavou pohrál. Tahle komiksovka má něco co mělo naposledy trilogie Temný rytíř a to dobrého záporáka (co se týče komiksovek v posledních letech je málokdy vidět charismatický záporák), i když v tomhle případě se jedná i o to že záporná postava je vlastně i náš protagonista Arthur/Joker. Taky je vlekým plusem temná a špinavá atmosféra Gothamu. Dobrý byl i De Niro a jeho postava, zbytek postav už byli spíše jen figurky.

• 28.2.2020  07:41

Tolik krásných příběhů a povídek, spoustě lidem může vadit ta epizodnost, ale myslím si že pro svět Kino to patří. Je to prostě úžasné dílo, s nádhernou hudbou, která podtrhuje atmosféru. Velká škoda byla že se člověk nedozvěděl více o dalších hlavních postavách, jenže o tom naštěstí pojednává více série z roku 2017

• 6.2.2020  06:59

Nějak nechápu tohle nižší hodnocení, zvlášť když se to nelíší od různých příběhu z anime roku 2003. Možná lidem vadí, že hlavní postavou je dívka, ale před tím to nevadilo, možná lidem vadí že příběhy jsou epizodní, ale to též nevadilo před tím, atmosféra ta také přece nevadila? Tak co vadí? Pořád to nějak nechápu, Jediný co zde chybí, je ta tajemná hudba co byla prostě v roce 2003, což bylo plus, jenže tady máme plus v podobě zjištění jak si vedou při svých cestach i ostatní hlavní postavy, který též v novele mají svojí kapitoly. Jestli ovšem kvůli tomuhle se dává míň, tak je mi to celkem líto.

• 26.6.2020  17:25

Někdo tady píše, že tohle je kopie Re:Zero, bohužel předloha pro tohle anime vznikla již v roce 1996 jako Hentai, takže není spíše Re:Zero kopie tohoto? Jinak v celku zajímavé anime, které bohužel ztrácí chvílama na kvalitě, upřímně mě více asi bavil ten svět Fantasy než to co bylo v tom "normálním" světě. Přesto, že třeba postava Mio mě prakticky bavila ten kluk co za ní dolízal až tolik ne. Ale nejvíc jsem si oblíbil postavu Amanda.

• 15.10.2020  15:15

Matchless Mulan je podobný jako Mulan od Disney, příběh není kdo ví co, navíc je v tom vidět méně peněz a je to hodně vidět, navíc hrdinka už od začátku umí Kung Fu, ale v čem je to tedy lepší? Předevšim v tom, že i kromě Mulan nějaká ta postava dostala svůj prostor, hodně se mi líbil stařík bez jedné ruky. Navíc zde nechybí krev, a to že od začátku hrdinka něco umí, dobře to je fakt, ale pořád není nezničitelná. Pokud člověk překousne nic moc rozpočet, myslím že se to může líbit, ale jestli někdo hledá složitý příběh a charakterý na který nikdy nezapomene - bude holt muset jít jinam.

• 21.9.2020  11:15
    Mulan (2020)

Tak dlouho jsem nic nenapsal, takže Mulan od Disney, není v celku tak špatný, leč v ramci všech filmů o Mulan je asi tohle nejhorší co jsem zatím viděl, (to jsou zatím jen čtyři verze, ale jejich víc). Za co vlastně dávám plus je ten vztah otce s dcerou, který zde byl asi nejlíp udělan. Další plus je to, že je to nejlíp udělaný remake Disney. Bohužel tím asi pozitiva končí, příběh se dal čekat podobný jako je v jiných verzí Mulan, takže to mi vadí asi nejmíň, coi mi ale nejvíce vadilo, jsou vedlejší postavy, o kterých nemůžete vlastně nic říct, protože z jejich povahy není co říct. Upřímně, když srovnám neoblíbený Matchless Mulan a tuhle Mulan, je to až nešťastný že skoro dvou hodinový film nezvládá představit žádnou vedlejší postavy, zatímco činská verze za hodinu a půl to dokázala celkem dobře a to jsou obě verze z roku 2020. Je škoda, že jsem si Matchless užil mnohem víc i když je vidět že vtom nejsou tak velký prachy jako v téhle verzi.

• 8.2.2020  09:50
    Mulan (2009)

Balada o Hua Mulan vznikla v šestém století, zda je Mulan historická postava či jen legenda je už asi ve hvězdách. Ať tak či tak většina lidí zná Mulan jen jako Disney pohádku, avšak v Číně bylo několik filmů o Mulan již před tím, nebo i po tom, což je tenhle případ. Tohle však by děti asi moc nebavilo, na rozdíl od Disney Mulan. Přece jen jde spíše o válečné drama, hlavní záporák má při tom slabost pro svoji sestru, také rád popravuje zajatce a bitvy mají v sobě dost krve. Musím říct, že mě tenhle film bavil od začátku do konce.

• 25.7.2020  20:01

Takže tu máme Randy Show, takhle se dá 23 série nazvat a bavila mě, no ne. Měl jsem Randyho rád, když měl v předchozích sériích nějaký ten prostor, ale čeho je moc toho je příliš. Můj oblíbenec Kenny zřejmě už nikdy pořádný prostor nedostane a ze čtyř bývalých hlavních postav to zřejmě bude už jen Cartman, kdo bude mít největší prostor. Bohužel, pokud tomu tak bude tak South Park stopnu jako Simpsonovi, rád jsem koukal na čtyři kluky co dělali blbosti, teď je to jen o pitomcovi co dělá blbosti, ale vtip se někam vytratil.

• 24.4.2020  20:17
    Ribbon no kiši (TV seriál) (1967)

Hodnotit anime po čtvrtém díle, no co se dá říct. V celku vtipné, určitě více pro děti, ačkoliv myslím, že kdyby někdo udělal remake tohoto (už přece jen je několik remaku Astro Boye, Black Jacka, nově je i Dororo - vše od stejného autora Tezuky), tak by to měl někdo vzít trochu temněji - Ribbon no Kishi na to v celku má. Ale teď k tomuhle: Čtyři díly byli v celku zajímavé a bavilo mě to, bohužel čtvrtým dílem musím bohužel anime stopnout. Nemám rád anglicky dabing, který je udělán k anime, a to ke všem anime, bohužel titulkovaný překlad je udělán jen do čtvrtého dílů. Takže hodnotím jen čtyři díly, ale vzhledem k tomu, jak zábavný to bylo musím dát 5*

• 7.12.2019  07:27

Sednu si k filmu, čekám na spoustu dobrých scén a skvělou atmosféru, pepsi jsem si nekoupil a popcorn nemám rád. No ne že bych si film úplně neužil, ale mohl by někdo z obuškem hlídat uvnitř kin? A dát po hubě každýmu kdo začne mluvit, takže to ruší ostatní. Šel jsem na to s kamarádem a odcházeli jsme naštvaní, film bychom si asi více užili, kdyby každou scénu nekomentovali dvě babky a dvě puberťačky. Byl jsem vždy rád za lekačku, protože to aspoň na chvíli přerušilo ty komentátorky. Tolik k mému zážitku v kině. A teď k filmu, celkově podle mě nejde o špatný snímek, celkem jsem si užil některý scény, démon vypadal celkem líp než sestra a hlavní mužská postava byla sympatická, hlavní hrdinka a její sestra taky, herci hráli celkem obstojně. Byli tam i celkem příjemné humorné scény, i když ty jsem si neužil jak bych chtěl.

• 28.7.2019  16:19

Vlastně 40 minutové OVA ve kterém se setkáme asi s nejvíce oblíbenými postavy, které Tezuka vymyslel (Black Jack, Atom, Sapphire.....), jinak jsou tam skoro všechny postavy v pár záběrech. Postavy se svým stvořitelem chtějí oslavit příchod 21 století. Avšak Tezuka zmizí a tak Atom se snaží zjístit co se stalo a kdo Tezuky unesl, celkem pěkné detektivní zápletku udělali. Konec je dosti emotivní, musím říct že se mi velice líbilo jak se snažili autoři vzdat hold Tezukovi a jeho práci. Takže doporučuji shlédnout, pokud se vám něco od Tezuky líbilo.

• 16.4.2019  18:01

Od první slabé série To Love-ru udělal velký pokrok a to hlavně v rozvoji postav, tak i v příběhu. Zatímco někomu může chybět, to že hlavní hrdinka již není Lala, ale její mladší sestra Momo, mě to až tak nevadí. Je totiž vidět, že každá s postav má co nabídnout. Druhá série Darkness ze světa To Love-ru, nám ukáže hlavní zápornou postav Master Nemesis, a tak se dočkáme další slečny do Harému. Též hodně zjístíme o Yami, Navíc se ukáže jak silné je přátelství mezi živou zbraní Meou a dvojčetem Momo - Nanou. Někdo může však nadávat na opakující se Ecchi scénky, ale co by bez nich Rito byl.

• 16.4.2019  18:20

Tenhle Transformers je hodně akční a to se ne každému může líbit. Má však svoji temnou atmosféru, což je fajn. Mezi fanoušky světa Transformers je právě tenhle film považován za nejlepší. Musím říct, že to nejlepší na filmu je určitě Unicron, který požírá živé světy, hlas Orsona Wellese mu dálo velké charisma. Dobrý též byl Leonard Nimoy jako Galvatron. No a Optimus Prime jako Peter Cullen je vždy dobrý.

• 6.2.2020  09:03
    Tři bratři (2014)

Tak fajn z filmu si pamatuji, Svěráka, sekání rostlin, vlk který zřejmě navštívil Metro 2033, Myslivce (úchyl) a osmiletou Karkulku..... pak bylo cosi o 12 měsíčcích. Ok to je tak vše, je to sice už nějaká doba co jsem to viděl, ale těžko si to nějak dávám dohromady o čem ten film vlastně byl. Nejvíc si bohužel z toho pamatuji, jaký byl Myslivec úchyl co myslí na osmiletou dívku. No nečekal jsem, že uvidím pedofilní tématika v pohádce pro děti, čekal bych to spíše v nějakém dramatu. Leč tohle není drama, má to být pohádka o.... ani vlastně nevím, asi podle nadpisu o nějakých třech bratrech, ale to si sotva pamatuji.

• 16.4.2019  18:07
    Vetřelec (1979)

Taková stísněná atmosféra, tu už jsem nikde neviděl, je tomu bohužel tak. Pro mě nepřekonaný hororový snímek. Tomuhle filmu v podstatě nemám co vytknout. Má vše co by měl horor mít. Jedná se opravdu o mistrovské dílo.

• 28.10.2020  11:05
    Válečná jeptiška (TV seriál) (2020)

Víte co byl bych radši, kdyby to dělali podle komiksu, jenže tam jsou slečny i v sexy oblečkách co už se dnes nenosí no. Není to úplně špatný, jenže Avu prostě jsem nesnášel, dousd mě rozesmávalo, že ona přece na boha atd nevěří, i když jí oživí vlastně hned v prvním díle zázrak., svítí jí záda, může procházet zdi, vidět démony, ale ona přece tomu nevěří. Navíc v jednom kuse Ava utíkala, s tím že démoni snad po ní napůjdou, když jdou po té svatozáři co má na zádech. Tohle byla první půlka seriálu a mě to tak nebavilo, bylo to jen prodlužování děje. Pak přišla druhá půlka, která už nějaký smysl dávala a byla o něco zábavnější.