Shenmue the Animation - Hekireki (2022) (epizoda)

Oproti předloze slabé a hrozně zrychlené, přesto jsem si to užil, možná měli by radši udělat první sérii pro první hru, jenže to tak nebude...... dají dohromady dvě hry. Takže těch fillerních částí ze hry se zde nedočkáme :D možná.

Taimanin Jukikaze (2013)

TAIMANIN YUKIKAZE - je špatný Hentai, ale asi nejlepší co Taimanin kdy nabídl a to jak ve hře (pokud vynecháme online hry, kde je hlanvím mužem Kotaro Fuuma) tak i v anime, není to nějak úplně nudný, RInko je v celku sexy a Yukikaze i celkem roztomilá. Leč celé to NTR není ani nějak válně zábavný, je to takové, dobře nakreslený, ale to je tak vše, ono to pořád tedy nudný je. Jediný důvod proč tomu vlastně dávám tři, je za pár opravdu slušných scén, nejsou tu orci, chapadla, že holky s pér..... no zkrátka a dobře nic co obyčejně je v Taimanin. Přesto je to pořád poněkud nudnější a jsou určitě zábavnější H.

Peach Boy Riverside (2021) (seriál)

No, nechápu kterého génia napadlo zpřeházet všechny díly, tohle mohlo fungovat tak u Haruhi Suzumiye, ale ne tady. Druhá věc je, že příběh zaměřený na Mikoto mě nebavil, ale vůbec, snažil jsem se to mít rád, ale je moc přesílenej a celkem fanaticky nudnej. Měl jsem radši skupinku Sally, byť hlanví hrdinka je naivka, dokáže též připravit někoho o život, není ani nějak silná a teprve se učí být silnější, což je lepší, plus ta skupinka kolem ní je celkem dost zábavná.

Resident Evil: Raccoon City (2021) odpad!

Tohle ne, takhle jsem se snad nikdy při akčních scénách nenudil. Resident Evil filmy dolují další dno. Při tom se dal natočit jednoduchý film s menším rozpočtem, který by se odehrával jen ve Spencerovém sídle. Jen neničit charaktery a příběh, což se bohužel stalo, tak to vypadá, že radši budu koukat na filmy, který nám poslali Japonci, nebo s Millou.

Hadžimete no Gal (2017) (seriál)

HAJIMETE NO GAL - je v celku směšný ecchi, který je naprosot typickým anime, kde mi hlavní hrdina leze dosti na nervy. Což je tak max na čtyři hvězdičky, ale po komentáři od Rachi, jsem se rozhodl tomuhle dát 5*.

Kaizoku ódžo (2021) (seriál)

KAIZOKU OUJO - kolem šestého dílů jsem to stopnul, cítil jsem se velmi zklamán, začátek vypadal slibně, samurajové, princezna, co se má stát pirátkou, nějací ty nepřátelé atd. Jenže do šesétho dílů se nic moc nedělo, hlavní hrdinka Fena, vlastně se nic moc neučí, maximálně jak dělat oči na hlavního hrdinu. Já když jsem viděl začátek, a když začali říkat, že jí budou učit bojovat, tak jsem myslel, že se fakt něco Fena učit bude a časem nebude jen na záchranu. Jenže jak šel díl za dílem tak ona vůbec nebojovala, většinou se jen motala kolem hlavního hrdiny...... sakra. Doufal jsem v bojové anime, ve kterém třeba na začátku bude hlavní hrdinka slabá a začne se učit šermovat, dostal jsem jen další vztahovku.

Noc oživlých mrtvol (1990)

Musím říct, že jako první film jsem viděl originál, ten mě však tolik nezaujal, měl skvělou atmsoféru, ale postavy kromě Bena stáli za prd, v tomhle ohledu, je remake o dost lepší. Třeba hlavně u Barbary, je to dobře vidět, v původním filmu naprosto k ničemu, ale zde prošla nějakým rozvojem, nakonec jsem jí fandil, aby přežila i ostantím postavám jsem začal fandit, což se mi u originálu nestalo. Tam jsem kromě Benovi většině přál jen to nejhorší.

Taimanin Shiranui: Inyoku no Dorei Shoufu (2021)

Zde je opravdu vidět, že není možnost, aby Taimanin byl Hentai, jak hry tak OVA jsou na tom stejně Hentai scény jsou nudné a často i nechutné. Taimanin Shiranui jasně ukazuje, že Hentai je směr, který nebyl pro Taimanin nikdy dobrý. Hra, která na Steamu vyšla před rokem jménem Action Taimanin ukazuje, jakým se tenhle vesmír (multivesmír) už měl vydat dávno - akce, boje, lore. Bohužel ať už ve vizuální novele nebo v OVA, je jasně vidět, že autoři vaří jen z vody. JInak takový menší dodatek: Shiranui je sexy, na kreslenou postavu hodně sexy a není to jen obrovskými melouny co má., a udělat nudný H s ní je svým způsobem velké úmění :D

My Little Pony: Nová generace (2021)

Docela jsem se pobavil, příběh byl sice pro maléd ěti, ale čeká snad někdo něco jiného? Přesto musím říct, že se mi líbili odkazy na film Terminátor,navíc postavy byli často velice vtipné. Takže jsem se bavil, mám rád G4i přesto že jsem poslední série moc nekoukal, tuhle budu mít taky rád.

Major Grom: Morový doktor (2021)

Skvělý komiksový snímek, ve kterém se i náš hlavní hrdina učí, že ne vše zvládne sám, navíc tu máme i skvělou zápornou postavu a dobré efekty. Příběh je typicky komiksový, ale má svoji menší filozofii, hlavní záporná postava se i přes jeho šílenost dá v celku pochopit, ale totéž i hlavní hrdina. Vedlejší postavy v celku byli buď sympatické, nebo měli určitou roli v příběhu. Co je v mínusu je dle mě soundtrack, který jsem prakticky kromě jedné písničky zapomenul, a prostě není ničím zapamatovatelný.