Invaze - Poslední den (2021) (epizoda)

S čistým svědomím po shédnutí prvních dílů můžu říct, že mimozemská invaze je tady jen minimálním a rušivým elementem seriálu jinak o osobních životech nezajímavých lidí ze 2 států v USA, jedný americký základny v Afghánistánu, poameričtěným Japonsku a z britský střední školy. Zároveň bych chtěl podotknout, že tímhle jsem už ztratil veškeré naděje v záchranu alien scifi žánru. Natáčí se už jen braky jako Invasion, Another life nebo Lost in Space, který se točí pro úplně jinou cílovou skupinu. Strašně mě to mrzí v protože to byl můj nejoblíbenější žánr a na každej film nebo seriál jsem se těšil. Místo toho položky v kinech a VOD budou zabírat debilní pohádkový komiksový postavičky na miliontej způsob, na což já se odmítám koukat.

Čas (2021)

Fakt si nedokážu vysvětlit, jak může režisér jít takhle dolu. Shyamalan už nenatočil dobrej film 10 let a každej jeho další počin je horší a horší. Tohle je už vyloženě brak.

The Grand Tour - Lochdown (2021) (epizoda)

To snad ne, ne? Pochopil jsem, že od té doby, co to je v Americké produkci, musí to být poplatný, ale už poněkolikátý a takhle okatě? Je to nudný, viděl jsem to u nich už minimálně dvakrát, i ten blbej most už jednou stavěli. Po dvou letech tohle fakt ne.

Rick a Morty - Rickdependence Spray (2021) (epizoda)

Ačkoli očekávám na konci epizody nějakej twist, tak i přesto jsem to nedokoukal. Prostě mi neseděl ten záchodovej humor a přiznám se, že na všechny ty slovní hříčky v tom ukrutnym tempu nemám dostatečnou anglickou slovní zásobu.

Probuzení (2021)

Tak je to jasný, Netflix chce zničit žánr Sci-fi. Jinak by i ty dobrý nápady nenechával produkovat takový mamlasy. Už ani nepoznám, jestli to je scénáristicky blbě nebo to je špatně održežírovaný, ale vždycky je pocit stejnej. Dobrej nápad a strašný zpracování. Tohle už ale nešlo ani brát vážně.

Policajt v Beverly Hills (1984)

Nádhernej příklad toho, jak je hudba ve filmu důležitá a že i dobrej zvukař dokáže z filmu udělat kult.

Utajený pasažér (2021)

Tak tohle ne, přátelé. Zajímal by mě producentskej proces, kdy si někdo přečte scénář a řekne si "Jo, to tady ještě nebylo. Pojďme zaplatit drahý herce a ještě dražší výpravu". Jsem naštvanej, přesně proto každej hejhula točí komiksový superhrdiny na milion způsobů a do pořádnýho sci-fi se nikdo nepustí, když vidí, co z toho vyleze za blábol.

Thunder Force (2021)

Já se omlouvám, ale můžete mi někdo vysvětlit (klidně i v soukromé zprávě), jak je možné, že typy takovejhle filmů mají tu největší sledovanost?

Hovory - Konec (2021) (epizoda)

Mrzí mě, že je tahle epizoda nasazená jako pilot. Ačkoliv z dramaturgickýho hlediska chámu, že je asi zajímavý dát epizodu s názvem The End jako první, tady to ale vyloženě nefunguje. Jako divák totiž nevim, co od tohodle seriálu očekávat, a tahle epizoda mě vyloženě mátla, protože je dost abstraktní. Jako pěkný pojednání o konci světa bych si tuhle epizodu vychutnal jako poslední uplně jinak. Pokud začínáte, zkuste skočit rovnou na druhou epizodu The Beginning a k týhle se pak případně někdy vrátit.

Časové pásmo bylo změněno