Ranař (2011)

Prvních 20 minut se mi líbilo a pak asi až ten poslední zápas. Jinak je to celkem o ničem. Jen Sean William Scott a jeho hlášky mi ten film zpříjemnili. Ovšem, takoví lidé nemají hrát hokej, ale mají boxovat.

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

První díl byl o něco lepší, ale pořád mě to bavilo. A nejlepší hlášky mělo prasátko:"Nevěřim, že to má tak malou spotřebu" :D

Toy Story: Příběh hraček (1995)

Opět další film, do kterého jsem se nutil asi půl roku ne-li déle. Ale byl jsem mile překvapen. Na to,že je ten animák stejně starý jako já, tak jsou animace, co animace, celá grafika nadherně propracované.

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Uznávám, že je to klasika, první film svého žánru, ale pořád jsem zastáncem toho, že Steven Spielberg dokáže točit lepší filmy. Nějak se nemůžu zbavit dojmu, že je to neskutečná stupidita. Na druhou stranu to je prostě E.T.

Milionový závod (2001)

Celkem zábavný film o závodu za penězi, které kraluje, kdo jiný, než Rowan Atkinson. Nicméně je to ta typická americká, dovolím si říct až afektovaná, komedie.

Maxipes Fík (1976) (seriál)

Jeden z nejlepších večerníčků všech dob.

Vetřelec (1979)

Uznávám, že je to klasika a postava vetřelce se mi vždy líbila, ale nějak mi přijde, že se v toho v tom filmu moc neděje. Nevim proč!

Rychle a zběsile 6 (2013)

Kvalita jde hodně rychle dolů. Už to není to starý dobrý Rychle a zběsile, kde šlo hlavně o tuning, ale jen akčňák s nekonečnou municí a ranvejí, která taky nemá konec. Zatím si mě série filmů drží proto, že F&F sleduju od prvního dílu a jsem zvědav, jak to dopadne.

Helena (2012) (seriál) odpad!

Trapný pokus o napodobení Comebacku.

Requiem za sen (2000)

Hodně propracovaný film na aktuální téma ve všech koutech světa. Nicméně pokud se vám nebude chtít zvracet nebo vám to nepřijde odporné jste pravděpodobně narušení. Psychicky hodně náročný film, doporučuji všem, ale podívat by se měli lidi se silným žaludkem.