Taxík (2008) (pořad)

Jedna z nejzábavnějších televizních soutěží. A samozřejmě bez Aleše Hámy to není ono.

Podfu(c)k (2000)

Jedna z největších chujovin, co jsem kdy viděl. Ta jedna hvězdička je za těch pár vtípků.

Ecce homo Homolka (1969)

Dokonalá ukázka toho, jak někdo dokáže natočit film úplně o ničem.

Anadolu Kartallari (2011)

Turecký Top Gun? Proč ne? Uznávám, že to občas vypadá jako úchylná telenovela (půjde to těžko, ale budu dělat, že jsem si nevšiml, že tam telenovela je), ale na druhou stranu filmů o letectví není moc a v tomto filmu je tohle téma dobře zachyceno. Obtížnost výcviku a psychika každého jedince. Nevím jak moc je to reálné a bohužel kvůli drobným zdravotním problémům už to nezjistím. Ale mě ten film jednoduše bavil.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Může se zdát jako další americká kravina, která klesá s každou další sérií. Je sice pravda, že od 3. série se rapidně propadl, ale i tak jsem se na ten napínák musel podívat až do konce. A i když už jsem věděl, na čem jsem, video na konci posledního dílu mi vhrklo slzu do oka.

Hračky Jamese Maye (2009) (seriál)

Sestavováni Spitfire v měřítku 1:1 bylo úžasné. Ono už i modelaření v měřítku 1:72 nebo 1:48 začíná být věda, ale oproti tomuhle je to primitivní. Lepím jen pár let, je mi 18 a už se mi povedlo si od všech těch výparů a lepidel uhnat menší zdravotní potíže, které doktoři ani nedokázali identifikovat a i přes jejich zákaz lepím dál. Moc se mi líbí, že se James pokusil zainteresovat do modelaření další děti a vznikl u toho takový nádherný kousek a s tím i celý pořad.

Drobky (2012) (amatérský film)

Ty měsíce byly perfektní a slunce tomu nasadilo korunu