• Fantasy

Trosky (2008)

"똥파리" znamená - "mouchy, co sedají na hovna", což sedí i k drsnému naturelu filmy a vyjadřuje i celou jeho atmosféru. Je to ale celkově jedním slovem mistrovské dílo. Už dlouho jsem neměl tak příjemné mrazení po celém těle. Jednoduše plný nášup.

Mark Knopfler - A Night in London (1996) (koncert)

Jeden z nejlepších kytaristů všech dob, jen škoda, že více jak 10 minutová Sultans of Swing na DVD holt není, přitom jde o úplně nejlepší song na tomto vystoupení a verzi této skladby. To sólo je prostě totální špička. Strašná škoda.

Pyramidy? (2009) (seriál)

Vcelku seriózní dokumentární seriál o pyramidách a pátrání o jejich původu, který na mě působil mnohem líp než ty mainstreamové sračky, které běžně o Egyptu a pyramidách vznikají, viz Odhalený Egypt (Unwrapped Egypt).

Odkrytý Egypt (2008) (seriál) odpad!

Hawass byl pěknej zkorumpovanej sráč, který jen sloužil k popírání a zakazování výzkumů, které by změnily pohled na celé dějiny lidstva a jeho původ. Tento seriál je jen demagogie, aby odvedla pozornost od jiných skutečnosti. Ale co čekat od mainstreamových věd, je to jen manipulace. Jediné, co ví o původu pyramid, je ta snůžka hovadin, kterou šíři do světa laikům, kteří to žerou. O původu pyramid ví totální hovno, nebo to strašně tají, aby to nezpůsobilo šok o původu člověka na této planetě. Ale to je typické pro všechny vědy, na venek jen mlžit a vymýšlet hovadiny. Lepší je se podívat na Pyramid Code, než tento shit. Nejvíc mě pobavil ten joke o pyramidě na jednodolarové bankovce v USA, typická ukázka demagogie.

Sonyeon, cheongooke gada (2005)

Tak tenhle snímek je z té horší poloviny, který nemá ani smysl moc vidět i jednou. Většinou je to nic moc a vlastně ani nevím, proč tomu nedám i nižší hodnocení, protože tam nebylo nic, co by stálo za řeč, no snad ten srandovní přízvuk toho chlapce v obou verzích.

Saeng, nal seonsaeng (2006)

Tohle je ale hodně špatný film. Typický příklad plýtváním filmovým materiálem. I když má film jen asi hodinu a půl, tak se zdá jako kdyby měl 3!!! Od začátku do konce je to nuda, nuda a nic než nuda.

Xing yuan (1999)

Cecilia pěkná, saxík paráda, konec byl celkem fajn, ale jinak je to tak tak průměrná záležitost.

Gekidžóban Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2010)

Tvůrci jeli podle scénáře - vemem základ z původního seriálu, osekáme děj, uděláme tam pořádné twisty v ději a ono to bude pořád vypadat cool, hlavně když Saber ukážem v šatech. Ne takhle to opravdu fungovat nebude!!! Je to zklamání, co za paskvil z toho vznikl, toto se mi vůbec nezamlouvalo. Zlatý původní seriál z roku 2006, tam na vše byl krásně čas, film v porovnání s tím stojí za nic. Kromě vizuálu toto nemá nic. I ten recyklovaný OST stál za hovno a byl nevýrazný.

Objevování pravdy - Čáry v Nazce (2005) (epizoda) odpad!

Už jen ten úvod mi dal jasně najevo, co tohle bude za shit. Týpek, co si hraje na Indiana Jonese a stejně není schopen přijít vůbec na nic. A vždycky mě fascinuje jak každej ví, jak se to dělalo, ale neví proč. Pěknej blábol, neví vůbec nic!!

Imigranti (2009)

Nebýt té oficiální báchorky o 11. záři, které bylo tzv. inside job, a mind fucku islamistů, dyl bych víc, protože to byl kvalitní snímek o problémech, které můžete potkat na imigračním:-) a také problémy jiných kultur na západě, jmenovitě islamistů. Potěšilo mě, že jim H. Ford pěkně na rovinu řekl, že to byla chladnokrevná vražda a ne ta jejich výmluva, vražda ze cti (LOL).