Cesta do lesa (2012)

Siel som do kina s malym ocakavaním ale musim sa priznat naramne som sa bavil a nakoniec to bol velmi prijemny vecer v kine. Herecke vykony boli na vysokej urovni, nic mi na tomto oddychvoom filme nechybalo. Samozrejme to nie je nic narocne - taka prijemna oddychovka.

Madagaskar 3 (2012)

Prijemne som sa bavil i ked zaciatok ma nepresvedcil ze film bude fajn, ale potom sa to rozbehlo do nesputanej zabavy. A sceny z cirkusovych vystupení boli krasne farebene - radost sa pozerat :)

Chained (2012)

Scenar fantasticky, miestami to bolo take tazkopadne, hercov sa tazko hodnotí v takomto tažkom filme.

Ve stínu (2012)

Fantasticky herecky koncert Trojana, hudba uplne famozna - dejovo som ocakal lepsiu zapletku a dost pomaly sa to rozbiehalo ale celkovo hodnotim za velmi dobry film. Prostredie vtedajsej doby bolo vykreslene priam dokonale!

V zemi krve a medu (2011)

Angelina a jej velmi sikovna praca. Film ani chvilu nenudí, dej ma prijemny spad, herci to velmi dobre zvladli. Vobec nic mi na tomto filme nechybalo a niekedy mi prislo aj dost zle pri niektorych scenach. Hodnotím velmi pozitivne!

Výheň (2011)

Temna atmosfera ma dostala, dej sa dal vysperkovat aj lepsie. Celkovo to nebolo najhorsie.

Polisse (2011)

Mozno po tomto filme zacnem mat rad o trcohu viac policiu. Fakt realna drama z policajneho zivota. Najlepsia scena ked arabska prislušnicka policie vyleti na arabskeho pedofila, to bolo huste!

Rozchod Nadera a Simin (2011)

Film ma po par minutach vtiahol do deja a len s nemím uzasom som sledoval ako sa to vyvynie. Paradne dialogy,vsetko skvele - fakt ze film na vysokej urovni. Aj herci to zvladli na najvyssej urovni. Vobec sa neda predpokladat co sa stane dopredu a vzdy nas niecim film prekvapí. Scenar je naozaj fantasticky.