Příchozí (2016) odpad!

To snad neni ani možný natočit něco tak příšernýho !!!!!! Radši bych 2 hodiny makal se zbíječkou než ještě jednou toto.

La La Land (2016)

Přenádherné ... od Amélie z Montmartru mě žádný film tak nevzal <3

Kilo Dva Bravo (2014)

Nejdřiv mě to přišlo docela humáč a vůbec jsem se netěšil, až vybuchne další mina a budou další utrhané nohy ... ale to co se začalo dít, to byl fakt brutál ... jsem se málem uchechtal a ještě teď se musím smát :-D Takovou grotesku nikdo nevymyslel :-D

Terminator Genisys (2015)

Mě teda i jako skalního fanouška jedničky i dvojky, přišlo tohle hodně hustý, ... smekám klobouk a Arnold prostě úžasný :)

2 $ocky (2011) (seriál)

Dal jsem první řadu a ani jsem se vlastně nezasmál ... spíš mi to přijde dost trapný, Kat Dennings nesympatická a její herectví teda dle mě dost špatný.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Dal bych 4. hvězdy, ale ta 5. řada to je tak nudná sračka, že bych dal nejradši hvězdy jen 2.

Máma (2013) (seriál)

Dost dobrý, ale hodnocení je ovlivněno mou oblíbeností Anny Faris :)

Pryč od pece (2013)

Fakt nuda ... jednou se to dá zkousnout, ale už bych se na to rozhodně nepodíval ... a nechápu co třeba na takovém filmu stojí 22 mega doláčů ... to nepobírám.

Kouzlo měsíčního svitu (2014)

Když já se přistihl, že na tu Emmu Stone koukám v tom filmu tak zamilovaně. To se nedá :-D Ona je úžasná :)