Káva a cigarety III - Někde v Kalifornii (1995)

Nedá mi to, a musím reprodukovat: "Nejlepší na tom, když přestaneš kouřit je, že si sem tam můžeš zapálit". Málem jsem se nezvedl z podlahy.

Annie Hallová (1977)

Velice netradiční styl, občasně vydařené vtipy, originalita, slušné herecké výkony...hlavně za to ty 4 hvězdičky. Ovšem tématika nekonečného řešení vztahů mě vyloženě nudila a celkově se příběh pohyboval velice pomalu hlavně díky neustálým flashbackům. Nemohu tomuto snímku upřít kvalitu, ale není to prostě můj šálek kávy.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

I přes moji velkou oblibu většiny přítomných herců, pro mě nabral tento film nádech plitkého akčního "béčka". Chování hulka mi připomínalo king - konga v každém ohledu, a co se týče příběhu také nic moc. K pozitivům krom obsazení snad jen parádní záporák, a nervy drásající rozhovor s Tony Starkem v posledních vteřinách filmu. (Ano vím že hulk v sobě moc potenciálu pro přenesení na filmová plátna nenosí, ale i přesto bych si to představoval jinak...)

Rebelové (2001)

Na český romantický seriál je to tedy neuvěřitelně kvalitní. Příběh mě docela chytil, tempo bylo svižné a ani jsem se nenudil. Horší to bylo s hereckými výkony a texty písní.

Panna a netvor (1978)

Jako malého mě vždycky Harapes vyděsil. Dlouho jsem to už neviděl a tak se bojím že dnes bych se jen zasmál. Hodnotím ale podle dětských dojmů a proto 4*.

Byl jednou jeden polda (1995) odpad!

A to jsem si myslel že policejní akademie je brak. Bože tohle snad nejde ani označit žádným písmenkem z naší abecedy.

Hospoda (1996) (seriál)

Pro mě je to klasická nuda z produkce Novy.

Apocalypto (2006)

Já opravdu nechápu, co na tom tolik lidí vidí. Příběh? Nechtějte mě rozesmát. Tak snad "poselství"? Asi těžko. První polovina filmu je vlastně ne moc obsažný dokument a ta druhá, to je prostě naprosto bezduchá akce. SPOILER: Hlavní postava chytí do boku oštěpem až padne. Poté si otře ramena od prachu a bez přestávky běží skoro 3 dny hustým pralesem (odhadoval jsem podle změn tmy a světla), což by se ještě dalo možná ustát kdyby to nedělalo skoro přesnou polovinu filmu. Mel Gibson by za klapku vůbec neměl sedat, protože (krom Statečného srdce, které uznávám) jediné co umí opravdu dobře, je vrcholně nechutné samoúčelné násilí. 2* za výpravu, neuvěřitelné komparzy a krásně zobrazenou indiánskou vesnici na začátku.