Autosalon (2005) (pořad)

Pořady o autech mam moc rád, ale bohužel tento zrovna není moc podařený. Můžou za to hlavně moderátoři, kteří se snaží být vtipný a bůh ví co, ale moc jim to nejde. Vždycky mě pobaví informace expert testuje. Většinou jsou zde testy tuctových aut, ale někdy překvapí a autosalón nabídne celkem zajímavý test zajímavého vozu. Škoda, že většinou moderátoři řeší úplný blbosti jako velikost zavazadlového prostoru atd. Shrnutu někdy dobrý a někdy příšerný.

Vrah Rosemary (1981)

Mě se tento horor hodně líbil jak atmosférou tak i hudbou. Filmu nechybí napětí a i nějaký to místo kde se divák lekne. Nejlepší je vrah, který je zajimavě oblečen a jde z něj strach. A gore scény jsou zvládnuty na jedničku.

Hračka (1976)

Opět další skvělý film s Richardem.

Den poté (1983) (TV film)

Hodně dobrý katastrofický film o jaderné válce, který je hodně realisticky natočený. Film je podobný filmu Vlákna. Ale Vlákna jsou ještě mnohem lepší, reálnější a surovější.

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Zbytečnej pořad, kterej podle mě zabírá místo v televizi. Ale určitě lepší než Talentmanie.

Nalevo od výtahu (1988)

Na levo od výtahu je velmi povedená situační komedie, která ma velmi dobrý scénář a je plná vtipných hlášek a různých střeštěných situací a záměn. Richard je jako vždy skvělý a ostatní herci jsou neméně dobrý a skvěle se doplňují. Nejvíc mě dostala scéna kdy Richard vypráví příběh o pistoli a zapalovači, který vypadá jako pistole dvoum strážníkům. To nemělo chybu. Takže tahle komedie je určitě podle mě jedná z nejlepších komedií s Richardem.

Cesta k ráji (1978)

Poprvé když jsem film viděl tak mě moc nezaujal. Teď jsem ho viděl po delší době znovu a film mě hodně zaujal a přišel jsem mu na chuť. A na to, že je to Slyho režijní debut tak je hodně povedený.

Roztržitý (1970)

Naprosto dokonalá komedie s Richardem, který je zde neuvěřitelně zábavnej a roztržitej.

Kulový blesk (1978)

Povedená komedie na téma stěhování. Nejlepší je Smoljak v roli spojky a Rudolf Hrušínský.

Časové pásmo bylo změněno