Habermannův mlýn (2010)

Čekal jsem, že to bude dálší průměrnej film, ale byl jsem mile překvapen a film se mi hodně líbil a zaujal mě.

Utopenec na útěku (1998)

Docela povedená parodie u který jsem se docela pěkně pobavil. Je tu hodně vtipných scén, které mě hodně rozesmály, ale jsou tu i scény, které nestojí za nic, ale je jich tu málo. Nejlepší je na filmu samozřejmě Leslie Nielsen, ale hodně mě pobavil Richard crenna, který vynikajicně parodoval Tommy Lee Jonese.

Neúplatní (1987)

Tahle gangsterka se mi hodně líbila a taká se mi hodně líbila hudna od Morriconeho, která dělá tento film naprosto dokonalým. Ve filmu všichni herci předvádí skvělý výkon, skvělá akce, která je pěkně natočena. Nejvíce se mi líbila přestřelka na schodech.

Vlkodlak (2010)

Vlkodlaka jsem skouknul a je to takovej průměrnej film s dobrými herci. Na filmu se mi nejvíc líbilo prostředí ve kterém se film odehrává a hlavně dobrá atmosféra. Všechny vraždy vlkodlakem jsou dobře udělaný a v dosti svižném tempu. Trikově je film zvládnutej celkem dobře, ale v některých momentech by mohl bejt udělanej líp.

Expendables: Postradatelní (2010)

Na Postradatelní jsem se hodně těšil a hned jsem na ně šel do kina a byl to totální nářež. Postradatelní je svým stylem film 80. let akorát hozenej do novýho kabátu a to se mě líbilo a tím film splnil veškerá má očekávání, které jsem si od filmu sliboval. Film nabídne skvěle herecky obsazený tým – Li, Lungren, Statham, Couture, Crews, Rourke a včele Stallone a všichni herci se skvěle doplňují a sem tam hodí nějakou tu hlášku. Film je od začátku plnej skvělé akce, která je sice chvíli díky kameře trochu nepřehledná, ale není to nic hroznýho a závěr filmu je totální nářez. A nejlepší scéna je v kostela kde se setká Stallone, Willis a Swarzenegger ta mě úplně dostala. Rozhodně nejlepší film tohohle roku a doufám, že bude pokračování a objeví se v něm Jean Cloude Van Damme.

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Od Univerzálního vojáka 3 jsem nic moc něčekal, ale film se mi nakonec hodně líbil a hodně mě překvapil. Sice ve filmu je spousta blbej keců a Van Damme ani Lungren toho moc taky nenamluví, ale to mi ani nějak moc nevadilo. Líbila se mi hlavně ve filmu skvělá akce a svižně udělaný souboje a to hlavně Van Damme vs Lundgren a taky Arlovski vs ostatní vojáci. Jinak Arlovski se do role univerzálního vojáka přímo hodil. Dobrý je taky prostředí ve kterém se film odehrává, které se do takového filmu přesně hodilo. Určite za poslední domu společně s filmem JCVD nejlepší Van Dammovům film. Doufam, že i jeho další filmy budou taky dobrý.

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Dějově je tento film takovej průměr, ale film hlavně zaujme skvělou choreografií bojových zápasu, které jsou perfektně udělaný a jsou přehledný a to se mi na filmu hodně líbílo. Také herecké obsazení je velmi dobré. White a Adkins se do tohohle filmu přesně hodili.

Rocky III (1982)

Rocky 3 je dobré pokračování, které je více akčnější než předchozí díly, ale film je stejně kvalitní jako díly předchozí. Na filmu jsou opět skvělé boxerské zápasy a zase skvělý Rockyho trénik a s dokonalou hudbou.

Norbit (2007) odpad!

Přiblblá komedie u který jsem se snad ani jednou nezasmál.