Šestý smysl (1999)

Nemůžu než souhlasit s ostatními. Na první skouknutí je to naprosto odzbrojující a pro mě to byl zážitek, na který se nezapomíná. Na druhé stejně tak a když to vidíte vícekrát, všímáte si toho, jak moc to má Shyamalan propracované a všechno to do sebe zapadá. Navíc jsem měl co dělat, abych i napotřetí nebrečel jak želva-při scénách s nasmrt vyděšeným malým Colem.

Škola princů (2010) (TV film)

Pohádka je to průměrná, ale když jsem viděl obsazení, vyloženě jsem se těšil na každou chvíli, kdy se Fero Burda, Nebřenský a Čtvrtníček objeví na plátně. Z úst těchhle tří pánů totiž každá, byť vážně míněná replika, zní jako "dělám si z vás ze všech prdel".

Šťastné a Veselé (2005)

Proč pět hvězd? Ne kvůli tomu, že Diane je kost. Ne snad kvůli tomu, že je úžasné, co se tenkrát ve čtrnáctém roce na Vánoce odehrálo. Ale kvůli tomu, že měl někdo koule to natočit a nahlas tak vykřičet do světa, že válka je píčovina! A konkrétně První světová válka byla jednou z největších píčovin v dějinách lidstva.

Štědrý večer pana rady Vacátka (1972) (TV film)

Jak málo stačí, aby vznikl krásný, milý, ale zároveň smutný příběh. Tři herci (a kluk), dva interiéry, jeden exteriér a trocha hudby. Jenže když se na to díváte, nevidíte Marvana, Brodského a Filipovského, vidíte prostě radu Vacátka, kasaře Nováka a inspektora Mrázka. A to si vemte, že nikdo z nich neměl opravdovou hereckou školu a začínali spíš jako ochotníci. Neuvěřitelný...

Štíty království českého (2008) (seriál)

Měl jsem tu čest chodit na vysoké škole na přednášky o hradní architektuře v podání Prof. PhDr. Tomáše Durdíka, DrSc. a nikdy na to nepřestanu být pyšný.

Švábi (1996)

"Dámy a pánové, nahlas a blbě hraje SRÁÁÁÁÁČ!!!" :-)

Tah dámou (2011) (pořad) odpad!

Když se to jmenuje tah dámou, no tak teda táhněte, dámy! Říkejte mi třeba sexistický prase, ale tohle je prostě hrůza hrůzoucí. Zbytečné slepičí tlachání. A co tam dělá mezi českým kur(ev)stvem těch pár chlapů, to mi hlava nebere.

Tajemství hradu v Karpatech (1981)

"Teď už s ní můžu leda tak leštit příbory." "Cynická obludo!!" Tenhle film je pro mě kult.