Děti noci (2008)

Mě osobně hodně potěšil Jirka Mádl, protože jemu jsem to prostě věřil. Co se týče postavy Marthy Issové napadá mě jen: "kdo chce kam, pomozme mu tam". Nicméně celkově je to takové nijaké. Ani ryba ani rak. A já se dost nudil. Nechci nikoho urazit, ale chvílemi se mi vybavoval Crash Road s našpulenou Agátou. P.s.: Při čtení oficiálního textu distributora mě napadá, jestli jsem viděl stejný film. Tak košatý, rozvrstvený a zamyšleníhodný příběh, jaký se zde popisuje, jsem rozhodně neviděl.

Devadesátky - Král diskoték (2022) (epizoda)

"Co uděláme?" "Ty budeš dělat blbýho, já nasranýho a uvidíme." Pan Mareš jako scenárista fakt boduje. A Novotný je od teď prostě Jonák.

District 9 (2009)

Za málo peněz, hóóódně muziky...

Dívčí válka (1991) (divadelní záznam)

"Nechte toho, vy kozy!! Kolikrát Ti mám řikat, že jsem Kazi a ne Kozy!!!" Možná to není žádné velké umění pro Zlatou kapličku, ale sranda to je a místy opravdu hodně dobrá, tak proč se pořád tvářit seriózně, že?! Tak Perun s váma, kluci.

Divoká svině (1989)

Není to žádná sláva,ale koukat se na to dá.Ondřej Pavelka má plus. Zato náš bývalý ministr kultury Vítězslav Jandák byl se svými "potetovanými" pažemi spíš k smíchu... . Scéna s klobásou z Václaváku: "To neni ani těch 150 gramů! Jeden je velkej a druhej malej a pivo došlo!", mě dost pobavila :-)

Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)

Chtěl jsem napsat něco delšího, ale proč vlastně?! Tohle je prostě dílo, které nemá u nás srovnání. Už jste viděli nějaký seriál, jehož všechny série a díly jsou výrazně v červených číslech? Neviděli! A je to!

Dobroty (2001) (pořad) odpad!

V době, kdy tento výtvor běžel v televizi, mi bylo 16 let a při vzpomínce na něj, se mi i po těch letech vybavuje myšlenka, která mě napadla pokaždé, když jsem pana Novotného třeba i jen zahlédl: "Proč se ten potící se vepř furt kymácí ze strany na stranu a slintá jako bernardýn?!?" A že by to bylo nějak zábavné? No to ani náhodou!

Dobří holubi se vracejí (1988)

"Žít jako člověk, chtít lepším být, pracovat pilně, přestat už pít. Líbat svou ženu, rodiče ctít, dětem svým příkladem jít. Můj bratře v bílém, pomoz mi žít. Pomoz mi hledat, pomoz mi chtít! Pomoz mi dávat, pomoz mi brát, pomoz mi zas rovně stát!" Tuhle písničku si pamatuju už od prvního shlédnutí a to jsem to poprvé viděl někdy v osmi, devíti letech. Sakra, že bych měl taky nakročeno...

Do hlubiny (2005)

Kdybych chtěl být sprostý, tak napíšu, že tenhle film táhnou dopředu hlavně kozy slečny Alby. Já ale sprostý být nechci, takže to nenapíšu. :-)