Pozemšťan (2007)

Celkem příjemný snímek na odreagování. Ale pořádně ve mě nic nezanechal. Ucházející herecké výkony i scénář. Děj mohl být více propracovaný, takový temnější. Nápad velice dobrý. Neurazilo, ale ani nenadchlo...jak se řiká.

Ztracené město (2008) (TV film)

Další šílený počin o záchraně a spáse světa díky kusu železa s kamenem. Za kterým se honí církev a šílený psychopat, který chce díky jemu ovládnout celý svět. Jak tupě předvídatelný tento snímek v celém průběhu. Vše je dovršeno přesladkým happy endem, kdy svět byl spasen a každý získal svoji lásku...aneb žili šťastně až do smrti Scéna v místnosti, kde se má všechno odpálit, mě nejvíc dojala, hlavně výkon herečky, která byla až na proplesknutí, jak hrozně se snažila býti dramatická, nejvíc mě pobavila, já se pak posléze vidět s tímto hereckým výkonem, tak se jdu zahrabat.

Sestřino tajemství (2009) (TV film)

Jedním slovem děs, lituji těch 94 minut svého času, které jsem u tohohle braku prohýřila, a také toho, že jsem se dřív nekoukla na nějaké hodnocení. Primitivní nic neříkající děj, pro mě absolutně ničím nezajímavý. Nijak převratné herecké výkony. TV film na dně jakékoli kvality. Už nikdy víc.

Prokletý ostrov (2010)

Strhující film, opět výborný výkon DiCapria, který je čím dál lepší a lepší, do poslední minuty jsem nevěděla, jak bude děj pokračovat, o to více jsem si ho užila, nečekané zvraty mě velice bavily, rozhodně chci vidět film znovu a ve větším klidu, pak si ho mnohem víc užiju, dokonalý střih a kamera, tleskám pane Scorsese, tento počin se vám velice povedl

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Skvělý film. V některých směrech tak bizardní až je to dokonalé. Ať si říká, kdo chce, co chce. Hlavně mě zajímalo, jak režisér vyřeší smrt Heatha Ledgera v průběhu natáčení. A popral se s touto nečekanou tragédií naprosto mistrovsky. Skvělé kostýmy, skvělé prostředí (nejvíc mě bavily scény s podiem), nádherná modelka Lily Cole. Co více dodat, prostě 5*

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Poslední a neslabší díl ze "série" Piráti z Karibiku. Opět mě nejvíce pobavil Jack aneb Johnny Depp, který je svým hereckým výkonem nenapodobitelný a nenahraditelný. Tento díl už je jen takový výcuc z posledního (scénář stojí tak říkajíc za nic). Další plusy přidávají vizuální efekty. Prostě takový průměr. Nebýt Johnnyho, tak by moje hodnocení kleslo asi ještě o hvězdičku níž.