Všechny cesty vedou do Říma (2015)

Nenadchne, ale ani neurazí..ideální odpočinková pokoukaná s vtipnými scénami Rosie Day vs. Claudia Cardinale =). A do toho ta červená Alfa <3

Lída Baarová (2016)

2*, za kostýmy, Burkharda a Pauhofovou. Ale jinak, Renči styď se! Vrať se k videoklipům, protože to, cos tady předvedl a jak jsi totálně zprznil námět, to se odpustit opravdu nedá. Scény s plameny a krbem jak z Cčkové romance Rosamunde Pilcher, spousta dezinformačních teorií atd.

Spectre (2015)

Po skvělém začátku začíná takřka nekončící natahovaná nuda, kterou by Mendes určitě zvládl vměstnat do 100minut a ušetřil nás tak bolavých zad a znuděných pohledů na hodinky.. Waltz by si zasloužil větší prostor..

Dokonalý svědek s.r.o. (2015)

Misty jsou vtipy ocividne na silu, ale filmu to neuskodilo..tak nejak si plaval minutu za minutou, obcas jsme se zhluboka od srdce zasmali a najednou byl konec..prijemne nedelni odpoledne.

Dánská dívka (2015)

Oscara pro Pana Herce Redmayna, prosim, a pro herecku Vikander by mohl take jeden zustat! Skvely film s perfektnim vykonem obou hlavnich roli, nadhernymi kulisami Kodane, Parize a Drazdan, a jako tresnicka na dortu jimavy soundtrack..

Trable o Vánocích (2015)

Clovek by ocekaval vanocni komedii, jenze ona je to spis dramaticka tragedie. Neuveritelne natahnuty uvod, kdy se nam snazi autori radobyvtipne predstavit celou familii proto, aby cely film vzapeti behem 20 minut skoncil. Nektere vtipy jsou prirozene, vetsina je jich vsak hodne na silu a clovek ma pocit, ze ho tvurci tahaji za nos.. Nic extra, co by clovek musel videt. Dobra byla akorat dejova linie s Eleanor a Joem..

Vzpomínky na Manhattan (2014)

Neuvěřitelně milý film, který pohladí srdce i duši. Diane a Morgan jsou naprosto dokonalý pár, jakoby spolu žili odjakživa. Trošku hloupá mi přijde dějová linie s "teroristou", nicméně zřejmě ukazuje na povrchní společnost zblbnutou předsudky a ovládanou masmédii. Nevadí, tento film je hlavně o Ruth a Alexovi a jejich nejniternější lásce.. Hvězda na víc za to, že je tento film zbytečně opomíjen.

Black Mass: Špinavá hra (2015)

V prvé řadě hvězda za Benedicta..v druhé řadě hvězda za Deppa. A to je asi tak vše. Pokud ani k jednomu z nich necítíte oblibu, vyhněte se filmu obloukem..je to ploché jako hrudník nejmenované moderátorky.

Stážista (2015)

Komedie, kterých je méně a méně..žádný kýč, žádné nechutnosti, stará dobrá poctivá práce. A De Niro dává Anne pořádně na frak, nejen po herecké stránce, ale taky svou rolí..koneckonců, tak trochu jiný pohled na věc a ka Devil wears Prada z jiného úhlu pohledu.

Marťan (2015)

Po dlouhé, opravdu dlouhé době film, u kterého jsem si neskutečně přál, ať skončí dobře..šťastným návratem celé posádky Hermes..prostě ať se ta šílenost podaří a celý svět může zvolat JO! Precizní výtvor po všech stránkách. Některé situace přitažené mírně za vlasy, kritické body v tu pravou chvíli odlehčeny vtipným momentem nebo komentářem. Na druhou stranu mám obavy se na něj podívat znova. Už vím, jak skončí, už nebudu nervózně poposedávat na sedačce a kousat si nehty, už nebudu muset držet všem palce. Mám obavy, že budu hledat nevědomky chyby. Že se budu podivovat nad určitými věcmi a přemýšlet, jestli by to v reálu opravdu bylo možné.. Nechám to odležet. Každopádně, Ridley, díky za technicky vybroušený film.