Hitler a holocaust (2000) (seriál)

1 díl - Hon Na Lidi, 2 díl - Rozhodnutí, 3 díl - Hitler a holocaust, 4 díl - Tovarna Na Smrt, 5 díl Odboj, 6 díl - Osvobození ( Hodnocení: 10/10 )

Svět podle Jima (2001) (seriál)

Fajnová rodinka Jima. / Viděné epizody z 1-2 série *50.dílů / Sleduji 3 sérii ( Hodnocení: 9/10 )

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

/ Viděné epizody z 1 série *14.dílů / Sleduji 2 sérii ( Hodnocení: 9/10 )

Californication (2007) (seriál)

Hank Moody a spisovatelské trampoty. / Viděné epizody z 1-5 série *60.dílů / Sleduji 6 sérii ( Hodnocení: 9/10)

Spartakus (2010) (seriál)

Legendární Spartakus v historickém seriálu s dechberoucími příběhy a nezapomenutelnými souboji v aréně. / Viděné epizody z 1 série *13.dílů / ( Hodnocení: 9/10 )

Slavné značky (2015) (pořad)

Slavné značky v období času./ Viděné epizody *50.dílů / ( Hodnocení: 9/10 )

Praha vs. prachy (2015) (pořad)

Parádní odhalení nepoctivců v Praze, zaměřené převážně na pražské taxikáře. Janek Rubeš se toho nebojí a jestli ještě žije, tak se těším na další odhalení nejen v taxikařině. / Viděné epizody *15.dílů / ( Hodnocení: 10/10 )

Slavné dny (2010) (pořad)

Slavné dny v dějinách lidstva. ( Sport, katastrofy, prví dobytí, války atd. ) / Viděné epizody *231.dílů / ( Hodnocení: 9/10 )

Slavné sportovní okamžiky (2011) (pořad)

U tohohle musí každý fanoušek sportu jásat. Okamžiky sportu, které stojí za připomenutí a jsou vždy něčím ojedinělé. / Viděné epizody *177.dílů / ( Hodnocení: 10/10 )

Matroš (2015)

Konečně zas pořádnej film, který mne svou atmosférou dostal. Shameik Moore tomu dal hvězdu navíc, snad se rozjede i v jiném snímku. ( Hodnocení: 9/10 )