Legendy staré Prahy (2013) (seriál)

Animace by mohla být lepší, ale i tak se na to dá koukat. MIluju historii a doufám, že nám seriál nabídne, co nejvíc legend. Pražské neviňátko u mě vede. 80%

Bojovnice (2011)

Další z řady filmů o pravicových radikálech, který neskončil happyendem a dá se říct, že zlo zvítězilo nad dobrem. Kriegerin hodnotím kladně, ikdyž prezentace "zlých nácků" byla přehnaná a režisér se nám snažil vštípit, že multikulti je v pořádku s čímž nemohu souhlasit. 70%

Vrahův polibek (1955)

Film neztrácel na dramatičnosti a napětí při honičce na Gordona by se dalo krájet, pro mě dobrý filmový zážitek od mistra Kubricka. 75%

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Nuda, nuda, nuda. Závěřečný díl je jeden z těch slabších z této ságy, zaujala mě pouze bitva, která je viděna v budoucnosti. Největším mínusem bylo ztvárnění lásky mezi Edvardem a Belou, na můj vkus až moc přeslazené. 35%

Zkažená úča (2011)

Nic pro mě, Cameron Diaz zahrála nafintěnou, arogantní a o děti se nezajímající učitelku výborně a to bylo jediné plus celého filmu, dějově to bylo hodně slabé a Timberlake filmu spíš uškodil než pomohl, nějak jsem mu nemohl příjít na chuť, Podprůměrná komedie u které jsem se snad ani jednou nezasmál. 30%.

Malý velký hokejista (1982)

Film podle mého gusta z prostředí Zlínského zimáku, (kde trávím hodně volného času) hodnotím velice kladně. Nostaligie na mě dýchá ze všech stran, a když připočtu, že hokej je můj nejoblíbenější sport, tak nemůžu jinak než dát 4 hvězdy a 80% .

Obrazy starého světa (1972)

Hodně deprimující film o selském životě starých lidí, kteří žijí v chudobě a mnoho pozitivního toho v životě nezažili(kromě veselic a tancovaček). Nevím, co tím chtěl Hájek říct, ale za snahu dávám 60%.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Peter Jackson prostě neumí natočit špatný film a Hobitt je tomu víc než důkazem. Pro mě spolu s Avengers nejlepší 2 filmy roku 2012, už se těším na pokračování. 90%

Krvavá hostina 3: Šťastný konec (2009)

Hrozná to trilogie, ikdyž právě Štastný konec je nejvíce povedený, milovníci krvelačně nechutných scén si tu přijdou na své a to já bohužel (bohudík) nejsem 45%.