Maverick (1994)

Čekala jsem od něj teda mnohem víc.. větší zábavu...ve výsledku, za to spálený jídlo, mi ten film nestál :( Jinak ale másty zábavná podívaná..

Můj nepřítel (1985)

Z nějakého důvodu, mi to v momentě, kdy film začal připadalo jak blbost. Ale jak film bežel, já od něj ne a ne odtrhnout oči.. V průběhu filmu, mi došlo, jak je starý, a že je na věk i dosti propracovaný.. Hlavně, když skončil, uvědomila jsem si i jeho hlubší myšlenku :)

Prckové (2009)

Když jsem film stahovala, řikala jsem si, že to bude blbost. Sice se jedná o film pro malé děti, ale tento film naprostio předčil moje očekávání a poměrně jsem se u něj bavila. 3+

Příšerky z podkroví (2009)

Film jsme si pouštěli hodně věčer a i přes to jsem u něj neusla a nedokázala jsem od něj odtrhnout zrak. Svižná podívaná a príma zábava.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Líbilo se mi, jak je film natočenej, líbily se mi tam některé náměty, ale výsledný děj, jsem nejspíš asi zas tak nepochopila... Ve filmu mi chyběli některé souvislosti, jinak ale fantazy podívaná pěkná...

Mlha (2007)

Šílenej film, baba na zabití, pořád mlela o náboženství...jedinej důvod, proč dávam 3* je nečekaný konec!

Červený trpaslík (1988) (seriál)

"Rybuuu - Dnešní menu pstruh alá krém", "Rybu - dnešní menu pstruh alá krém" .... Prostě kult! :)

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Původně jsem myslela, že dam hvězdičky "jen" čtyři, ale za ten nostalgický konec, díky kterému se mi podmočili oči jich dávam 5 :)

Černý blesk (2009)

Když jsme zjistila, že jde o Ruský film, přešla mě chuť se na něj dívat. Ale zhruba po 15minutách, když se v něm objevila převelice sympatická herečka, oči se mi o5 otevřely. Přesto, že jsem na film koukala pozdě večer, oči jsem udržela otevřený až do úplněho konce. Až na "Americký" happy end jsem byla mile překvapena. Sympatické herecké obsazení, dobré efekty, hezký námět a hlavně bez socialismu. Vydařený film!

Ztraceni (2004) (seriál)

Seriál, na který mě hrozně bavilo koukat... Líbilo se mi, jak se v něm prolínají časy. Díky těmto návštěvám do minulosti, jsem poznávala sympatické herce jednoho po druhém. Příjemné prostředí a příjemní herci, neobyčejný nápad. Žij spolu, zemři sám. Problém tkvěl ale v tom, že čím častěji jsem koukala, tím víc mi serál připadal jako neverending story. Kulturní vložky v poslední serii (viz. jak na ostrov přišel Jakob nebo Richardo) mě nutily ke spánku. Celkově ale musím uznat, že "nemnožství" sexu a "každý s každým" mě i mile překvapilo. Nadruhou stranu, každý "ztracený", když v minulosti zrovna někoho neodbouch, měl zkušenosti s pistolí, v lepším připadě. Ani to mi nevadilo... na seriál se koukalo příjemně... Co mě ale naštvalo a co zposobilo degradaci hvězdiček z 5 na 3+ byl ten stupidní, laciný konec.. Tak ani newim, jestli jsem ho prostě jen nepochopila nebo jestli to režiséři chtěli co nejrychleji uzavřít, aby se mohli věnovat zábavnějším věcem,protože konec šesté série, tím rozhodně nebyl.