• Fantasy

Freejack (1992)

Devadesátková béčková klasika plná tehdy atraktivních herců v čele s Emiliem a Rene, která dnes mimořádně pobaví.

Pátý element (1997)

Výpravné a vizuálně dokonalé dílo Luca Bessona neztratilo nic ze svého lesku ani po dvaceti letech! Legendární scény, honičky i fantastický soundtrack jen uzrály. Rozhodně doporučuji.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Toto již není televizní pořad, toto je diagnóza. Pana Soukupa už nelze ani litovat. On je zoufalý po všech stránkách. Má tohle ještě zapotřebí? Proč proboha nemá kolem sebe aspoň jednoho soudného člověka, co by mu vysvětlil, že opravdu už níž jít nejde?

Moje svoboda (2019)

Svoboda viděna třicetkrát jinak. Velmi zajímavý pelmel vnímání svobody třiceti autorů s tématickou i kvalitativní různorodostí. Jako celek však zajímavé. Čekal bych od toho patos a ledacos, ale že se budu bavit a upřímně i zasměju opravdu ne. Ale stalo se...

Muži v černém: Globální hrozba (2019)

Zkuste vylouhovat počtvrté sáček čaje a dopadne to jako tohle. Mdlý, zoufalý a mimořádně nepovedý dvouhodinový product placement automobilky LEXUS, fakticky nenavazující na předchozí díly mnou zamilovaných MiB. Opakovaný vtip není vtipem. Elon Musk mimozemšťan? Gustave Eiffel jako jeden z prvních MiB? Ale no tak! Nestydím se za spoilery... na tohle nemá smysl koukat. Ztracené dvě hodiny.