Battle Royale II: Requiem (2003)

Do půlky mě to hodně bavilo ale jak došlo na dementní kecy tak sem o to uplně ztratil zájem a raději se v poklidu vožíral vínem. Možná protiamerický (což je dobře) ale za kule mě to nevzalo a na první díl to prostě nemá.

Bear Grylls: Únik z pekla (2013) (seriál)

Nic extra, tohle by se klidně obešlo bez Beara. Že se nakej židák ztratil na poušti mě nezajíma.

Big Man I. - Neobvyklá pojistka (1988) (TV film)

Další z řady průměrných kriminálek s Budem. Dívat se na to dá ale lepší jsou ty víc komediální.

Big Man VI. - 395 dolarů za unci (1988) (TV film)

Bud se necha zavrit do vezeni aby se vetrel k hlavnimu zmrdovi se kterym zdrhne a pomuze mu hledat ztracene zlato ktere ukryl predtim nez ho chytli.

Big Screen (2010) (pořad)

Někdy zajímavé a někdy méně, záleží na tom co nebo kdo se zrovna řeší.

Bitva v Ardenách (1965)

Jako malej sem to viděl snad několikrát a mám na to docela pohodový zážitky ale hodnocení sem si šetřil až na ted, abych byl objektivní tak výpravou kdesi ve Španělské poušti je to šílená mrdka a pro mě jako geografa dost nervující, vždyť Ardény jsou zalesněná vysočina podobná té naší.Na druhou stranu herecky je to hodně dobrý (hlavně Savalas) tak zůstanu na průměru.

Bláznivá olympiáda (2005)

Retardi jsou fajn ale chtělo by to přitvrdit černým humorem aby to bylo aspon na pár žalob.

Bloudění orientačního běžce (1986)

Jako bejvalej úspěšnej orientační běžec a nyní línej opilec jsem na to byl zvědavej a taky že se fotr zná s tvůrci ale ani to mě nedonutí dát větší hodnocení protože je to nesmyslná čurákovina.

Bojovník (1992)

Přišlo mi to jaksi zmateně čurácký, že jsem neměl chuť to pořádně vnímat, jen u bitek jsem lehce zpozorněl.