Rychle a zběsile 5 (2011)

Když občas zapomeneme na fyzikální zákony, hlavně setrvačnost, tak sem se dobře bavil. Pořad akce a akce.

Hitman (2007)

Hru mam moc rad a film se povedl, vyjimecne :) coz neni u ztvarneni filmu z hry vubec obvykle.

Repo Men (2010)

Ze zacatku me to prislo jako slaboducha reznicina, ale nastal zvrat. Od poloviny uz jsem se nechal unaset dejem a skvelej zaver. Nekolik super scen, prikladem: " Do bezvedomi jsem se dostal ctyrmi zpusoby" ... Film si budu dlouho pamatovat proto 5*

Lovec kořist (2009)

Od poloviny se me film hodne zalibil a konec byl az necekane dobry. Dokazal bych si predstavit i pokracovani formou serialu..

Železný Schwarzenegger (1977)

Skvely dokument ve kterym si Arnold rozhodne na nic nehraje a je opravdu videt jeho sebevedomi. Noo jako kazdej spickovej kulturista :D Skvelej dokument a pro fanousky posilovani "pohadka na dobrou noc"... Dobrou ;)

Zrození šampióna (2009)

Dlouho jsem nevidel tak uzasnej film :) proste super... osobne bych si ho dokazal predstavit i mezi trema nejlepsima filmama v zebricku CSFD! ;)

Avatar (2009)

Moje prvni 3D, mozna chyba... Bryle me prekazeli a nejvic efektu z 3D jsem si uzil pred zacatkem filmu na ukazkach :D Lepsi by bylo zkouknout bez 3D. Ted k filmu. Fascinujici svet a plny fantazie s propracovanymi detaily. Kdo ma rad sci-fi urcite stoji za podivani.

Mrak (2006)

Nazval bych to nadcasovym filmem :)