Akumulátor 1 (1994)

Skoro 20 let jsem se k tomu ilmu nějak nedostal...pamatuju, když jsem tehdy viděl v TV něco s názvem Akumulátor 1, kde člověk bojoval s TV, nic jsem z toho neměl. S odstupem času jsem se k tomu konečně dostal a jde o parádní filmek s originálním tématem

Angry Birds ve filmu (2016)

Za mě plná palba. Dlouho jsem se tak nezasmál. Příběh třeba nemusí být originální, ale film funguje.

Armageddon (1998)

Když se člověk nudí, tak Armageddonem člověk nic nezkazí. Dokonce jsem film pořídil na Blu-ray, tam mě bohužel distributor zklamal, protože použil dabing z Novy (mám radši titulky, ale občas mrknu i s dabingem), kvůli blbosti distributora ale nebudu snižovat hodnocení samotnému filmu.

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Oproti lehce nadprůměrnému prvnímu filmu, který nebyl vysloveně špatný, přišli tvůrci s pokračováním, které mílovými kroky předběhlo jedničku. Film obsahuje to nejlepší z Asterixovského humoru, ať už veleslavné piráty, tak i hlášky, které k tomuto univerzu patří. Má to sice občasné mušky v podobě ne zrovna vhodných scének (silueta Darth Vadera, WTF?)..., určitě ale tento díl překonal předchůdce. Následující pokračování nemá vůbec cenu komentovat.

Astérix a velký boj (1989)

Autoři tímto dílem ukázali, že Asterixovi umí přidat i na napětí. Atmosféra tak hustá, že by se dala krájet. Nejlepší 3 momenty jsou beztak 1) Bardův song, 2) Panoramixovo kuchtění uprostřed kráteru alá Babicovy dobroty a 3) náčelníkova žena, když na konci bije římana válečkem na těsto

Asterix dobývá Ameriku (1994)

Na to, jak je tento díl starý, jsem ho viděl až s velkým odstupem, cca 8 let. Jaké bylo ale mé zklamání, když se většina hlavních postav jmenuje úplně jinak, než původně. 2* nechávám jen za tu pizzu na začátku. Hudry hudry

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Dnes si ukážeme jednu z mých sladkých specialit. Jmenuje se to Citronový mišmaš. Na začátek vezměte citrony a pořádně je vykoupejte v 1 litru oleje. Pokud nemáte citron, dejte tam limetku. Pokud nemáte ani limetku, tak tam nedávejte nic. A závěr? Co na tom, že se to nedá žrát, hlavně že se to dá udělat doma.

Boj o Hedvábnou stezku (2015)

Vcelku zajimavý filmek s parádníma bitevníma scénama.....Jackie u mě tradičně exceluje se svým uměním, navíc zde po boku římských vojáků, Cusack také ukázal talent...akorát škoda že neměl víc prostoru a něco jiného, než kamenný výraz.

Božská relikvie (1986)

Perfektní záležitost, jen škoda, že občas trošku nepodené střihy kamer