Wall Street (1987)

Tohle chceš. Finanční svět je džungle a tak s k ní má přistupovat. Jsi slabý, táhni do prdele. Full HD hodnocení, jak jinak

Kronika (2012)

Se začátku dobrý, postupujícím časem to šlo od desítí k hajzlu. K tomu zase ta otřesná kamera....2 hvězdy

Všemocný (2011)

Vysvětlí mi někdo k čemu v tom filmu byl De Niro??? Pan Měd by si bohatě vystačil sám. Velmi dobrá myšlenka, skvělé provedení, někdy bych podobnou pilulku potřeboval taky, abych zaskoroval s paní domácí.

Vyměřený čas (2011)

Vrchní logik filmu by měl dostat přes držku. Skvělá myšlenka, ale ty logické lapsusy to byl teda nářez. Jdu si takhle po ulici, otřu se o hezkou blondýnu....a jeje čas je doslova v prdeli. Myslím, že to ušukání se k smrti nebude daleko od pravdy.....

Nabít a zabít (2006)

Čtverný skok s 5 vruty a máme tu finále, vše je opět jinak....co nám ale zůstává je kurfa sexy Lucy (ta sukně hmmmmmm) a přidušený antisemita Freeman s kolegou Kingsleym s 5cípu hvězdou na koulích. U mě dobrý

Zločinec (2008)

Já ty vězeňský balalajky prostě zbožňuji. Levné, účiné

Les Arbitres (2009)

Aneb: "Ty vole, vidíš tu černou opici?? Hoď ji banán nebo něco". Sám rozhodcuji jednomu sportu, takže můžu říct skvělé nahlédnutí do zákulisí fotbalových sudí.

Identita (2003)

Velmi dobré, velmi dobré. Skvělá zápletka s pro mě uspokojujícím vyústěním.

Constantine (2005)

Konečně stylové vymítání démonů. Vrchní vymítač cynik hulící jak fabrika, s denními depresemi, že proč vlastně on musí mít rakovinu plic. Pomocný kněz ochlasta, co strčí do kapsy i ty bezďáče u Penny Marketu, které denně vídám. Archanděl Gabriel, arogantní kráva, u které je div, že ty křídla ji nerostou ze zadnice, pomocník Robin (nebo to je jiný film??) přicrmndávač, kterého jedinou úlohou je okořenit vodu křížem a pak stylově natáhnout bačkory (ANO!!!!!!!!!!!!!) a to nejlepší na závěr - Lucifer s léčitelskými sklony, to musel být kásting panečku. Je tam na pár minut a předčí i našeho Nea. Tenhle ansámbl je na plný počet hvězd.