Máma (2019)

Ztráta času. Pozitivně hodnotím jen vzhled hlavní hrdinky, s těmi rty vypadajícími jak kdyby zrovna vyhulila vysavač, vypadá rajcovně. Příběh jinak o hovně, těžkotonážní Octavia tomu alespoň dává nějakou hereckou kvalitu, ale proti ni stojí ta nejvymaštěnější banda nadržených cucáků, který mají mozek max do velikosti kalíšku na vajíčka. S hororem to nemá společného nic, napjatý tak možná byly moje trenky po obědě.

Černé zrcadlo - Rachel, Jack a Ashley Too (2019) (epizoda)

Ačkoliv nám naše milá Miley ani jednou neukázala obrys své vagíny, tak tento díl rozhodně kvituji více než tu homopartičku z Mortal Kombat.

Černé zrcadlo - Smithereens (2019) (epizoda)

Nefejsbukujte za jízdy, může to vést k neutuchající chuti unášet černochy a shánět číslo na Cukrberga, Za mě solidní díl. 4 hvězdy po právu uděleny.

Černé zrcadlo - Striking Vipers (2019) (epizoda)

Slabší...nějak mi ten koncept 2 zakuklených bukvic, co si vyšukávají palice v nejnovější verzi Mortal Kombat, moc netankoval. Možná, kdyby v rámci vyvrcholení předvedli nějakou fajnovou fatalitku, třeba utrhnutí hlavy, tak by to sneslo i přísnější měřítko.Za mě průměr

Rostered On (2016) (seriál)

Výborná oddechovka s nekorektním humorem. Doporučuji každému

Černobyl (2019) (seriál)

Další, prosím!

Proč? 13x proto (2017) (seriál)

No asi takhle, o tomhle seriálu jsem se dozvěděl na základě toho, že se někdo nechal inspirovat a zabil se po shlédnutí. To mi samozřejmě nedalo a musel jsem to shlédnout taky s žiletkami připravenými po pravé ruce. Při prvních 4 dílech jsem zjišťoval, že jakmile se ve vašem věku začne jako první číslo objevovat 3 a vyšší, tak už nějak nemáte chuť poslouchat ty sračky, co adolescenti tak rádi řeší a k tomu se ještě hlavní hrdinka chovala ve všech flashbacích jako úplná kráva, která si vše bere moc osobně. Ovšem jakmile tohle pominete a začnete vnímat ten slavný "big picture", tak myšlenka seriálu je jasná - šikana na školách je a dovádí lidi ke krajnostem. Dylan Minnette, který výborně zahrál v Don´t Breathe, opět výborný herecký výkon a tu jeho pózu zakřiknutého nerda, co si ještě nesmočil, jsem mu fakt věřil. Dále musím tvůrcům vyseknout poklonu za absolutně surové ztvárnění sebevraždy jako takové - žádný záběr na smutný obličej, trhaný pohyb rukou mimo kameru a pak jen oddalující se záběr na nabarvenou vodu, ani hovno. Pěkně na tvrdo, aby všichni viděli, co je čeká, krev tekoucí proudem a pomalé ztrácení vědomí. Klobouček dolů, že se k tomuhle odhodlali. 2. série se nesla hlavně v duchu soudního procesu a uměle vyvolané zápletky, která byla vlastně úplně zbytečná. Ke konci mě teda solidně nasrali tou levicovou propagandou alias Meeeee2, kdy se mě snažili vehementně přesvědčit, že všechny holky budou znásilněné - TAKOVÁ PÍČOVINA!! Alespoň, že si ještě nesnažili přihřát polívčičku těmi zbraněmi, a jak by je všechny nejlépe hned zakázali do jedné. Co jsem ale zase na druhou stranu těžce žral, tak to byl SOUNDTRACK! Takhle citlivě vybranou muziku s ohledem na děj už jsem dlouho nezažil. Sumasumárum dávám tomu 4 hvězdy. Dal bych 5, kdyby si odpustili tu hnusnou levicovou propagandu.

Odebrat z přátel: Dark web (2018)

Nasrat, tohle je prostě dobrý. Osobně jsem tomuhle low cost žánru přišel na chuť. No a co, že to je technická píčovina, to nikoho nezajímá. Já se osobně taky nedomnívám, že banda uhrovitých IT hackeru zvedne svojí tlustou prdel od PC a půjdou někoho pověsit za koule na dveře, ale rozhodně si tím nenechám znechutit fajnový pocit z filmu. Jo a změňte popis filmu...tohle s hororem nemá nic společného.

Unfriend (2016)

Jo, dobrý. Já vždy říkal, že ty gothic kundy jsou na mě příliš HC. Škoda, že jsem si sehnal nějakou dementní verzi, která měla všechny ty kydy na FB v němčině.