Amundsen (2019)

Mám rád zimu, mráz, dobrodruhy, objevitele.... Kamera byla dobrá i scény a efekty... Děj jsem předpokládal jelikož o Amundsenovi něco vím, jediné co mi trošku vadilo bylo vyprávění příběhu s pohledu jeho bratra....

Anděl na horách (1955)

Skvělý Marvan a vtip. Nějaké poselství nebo politiku v tom nehledám

Anděl Páně (2005)

Přesně tak za posledních 20 let nejlepší česká pohádka kterou si pustím mile rád znovu. Fantastický Trojan

Anděl Páně 2 (2016)

Anděl páně 2 zvedá opět prapor českých pohádek. Opět se jako jediná pohádka poslední doby může pyšnit kvalitním dějem, skvělými herci a vtipem. Skvělý Trojan a Dvořák přesně zapadají do filmu. Možná je to i tím, že znám náboženství takže všechny vtipy chápu mi to přijde jako poslední skvělá pohádka z české dílny

Atomový žralok (2016) odpad!

Jedna z největších hovadin, co jsem kdy viděl.. Po 10 minutách vypnuto

Avengers (2012)

Doporučuju určitě shlédnout. A ten kdo má rád akční hrdiny nebude zklamaný

Babovřesky (2013) odpad!

Už mě tenhle bordel začíná srát! Pomalu 3 měsíc v kině pátek sobota v 8 večer t v nejvetších sálech GA. Tudíž nejlepší časy. Ostatní filmy jsou kvůli téhle sračce v malých sálech nebo v blbou dobu. At už Troška raději nic netočí..

Babovřesky 3 (2015) odpad!

Lidi kteří jdou na tohle do kina a zaplatí za to tak by jim měl být u vstupu rozpůlen občanskýý průkaz

Barry Seal: Nebeský gauner (2017)

Sakra z toho příběhu šlo vyždímat daleko víc... Naštěstí Tom Cruise tomu dává náboj a zachraňuje čtvrtou hvězdu

Ovládací panel
2 body