• Romantický

Jangnanseureon kiseu (2010) (seriál)

Sice jsem viděla i horší korejské seriály, ale tohle do toho nemělo daleko. Hlavní hrdinka mi úspěšně lezla na nervy celý seriál. Sem tam jsem se bavila, ale i tak mi přišlo, že příběh je ve finále o ničem. Kdyby nebylo Kim Hyun Joonga tak to zabalím, jelikož se mi dokonce líbil víc jak BBF. Zde byl sice větší "hajzlík" ale zahrál to dobře. Bohužel konec seriálu mě rozsekal.. svatba?? Za normálních okolností by mi to nevadilo, ale v tomto serialu mi to vážně přišlo absurdní a přehnané. Pokud se na něco budu chtít podívat ještě jednou, tak tohle drama to nebude.

Neon naege banehsseo (2011) (seriál)

Stává se mi, že pokud od korejských dramat moc neočekávám tak mě překvapí. Líbil se mi nenucený, poklidný děj s výbornou hudbou a herci. Líbilo se mi, že vše nebylo zaměřeno jen na vztah hlavních herců, ale vše směřovalo k představení. Nejvíc mě asi potěšilo to, že snad poprvé se pul seriálu neřešil vztah versus rodina a takové to citové vydírání. Prostě a jednoduše to nějak nenucené a pěkně plynulo a k tomu se hezky zpívalo a hrálo. Co víc dodat.. na večer dobré pokoukání :-)

Tajemná zahrada (2010) (seriál)

Do tohoto seriálu se mi moc nechtělo. Bála jsem se, že mě to nebude bavit. Omyl pánové..bavila jsem se ! Po nějaké době zas serial od kterého se člověk nemůže odtrhnout a není to jen obyčejný standart na který po zkouknutí zapomenete. Ji-won Ha byla parádní, dobře jí sedělo akční prostředí. Ovšem velké plus má Bin Hyeon. Výměnu hrál velmi přesvědčivě a celkově se mi líbil jeho herecký výkon. Vedlejší postavy byly taky na jedničku. Je pravda, že začátek se možná trochu táhnul, ale prostředek a konec vše vyrovnal. Doporučuju !

Dědicové (2013) (seriál)

co na to říct?? táhlo se to jak žvýkačka od začátku až do konce. Hluchých míst tam na můj vkus bylo až moc. Hlavní postavy byly málo propracované, i když herci jsou výborní, tak tady jim to charisma velmi chybělo. Vedlejší postavy nebyly špatné hlavně mamka Tana, ta se mi líbila. Nakonec můžu říct, že to byl silný průměr a bohužel dramatům jako Secret garden nebo BBF tohle nesahá ani po kotníky.

Vzpomínky na lásku (2004)

Tohle je promakané od začátku až do konce. U první půlky čekáte co bude a vše hltáte.. u té druhé se drží kapesník, ale stále se sleduje s otevřenou pusou.. !! 10/10

Gaeineui chwihyang (2010) (seriál)

Myslím, že jako moje první "dorama" jsem si nevybrala zas tak špatně. Děj je chytlavý a dobře utíká. Sedla jsem k tomu a už se nezvedla. Herci k sobě pasují, i když je podle mě znát, že Ye-jin Son starší než Min-ho Lee. Ve finále to, ale nemělo nějaký vliv. Člověk si zde užil všeho co korejci nabízejí. Humor i slzy. Myslím, že se na to časem opět mrknu

Chanranhan yusan (2009) (seriál)

Celkem fajn seriál. Hlavní postavy byly dobré, i když mi jako vždy vrtalo hlavou, proč jsou vedlejší postavy hezčí než ty hlavní, ale to je styl korejců. Na příběhu se mi líbil autistický bratr hlavní postavy, i když se tam mohl vyskytovat častěji. Babička byla v tomto seriálu TOP. Je to důkaz toho, že i babičky můžou být naprosto super. Ve finále můžu říct, že jsem to zkoukla za den a mile mě to překvapilo.

Radši kluci než kytky (2009) (seriál)

Jako vždy se mi bude stýskat po hlavních představitelích, kteří mě za jeden den učarovali. Možná se to jako vždy táhlo(poměrně nerealné scény) a divák jen tiše trpěl napnutý na skřipec, čekal na konec a když ten konec přišel tak najednou je 25 dílů málo a chtělo by to nášup. Zvláštní jak korejsi dokáží člověka zavrtat do sedačky a pak když to zkouknete tak i tak se vám ten serial nechce opouštět, jako by odešel někdo blízký. No já dávám plný počet

Babovřesky (2013) odpad!

přišla jsem k tomu filmu o 10min později, po dalších 10min jsem musela odejít a dalším 10hodin jsem tuto hrůzu vyspávala.

Čtyřicet dva atentátů na Hitlera (2008) (TV film)

hajzlík jeden, tolik štěstí si fakt nezasloužil a ještě 100% zdrhl do Argentiny.. ! Dokument sám o sobě není zas tak špatný, ale málo jsem si ho užila. Chtělo to víc rozpytvat atentáty a se tam zabývat jen 5 nebo kolik jich bylo. Určitě by to chtělo víc práce a víc věrohodnosti.