Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Prvotní nápad opravdu zajímavý, člověk se jen čistě ze zvědavosti pozastavil na tímto seriálem (a samozřejmě taky kvůli Lewisovi a Patinkinovi, že ;). Ovšem následně zjistíme, že příběh je tak tajemný a nejednoznačný až neříká vůbec nic a vlče se jako blázen. Hlavnímu hrdinovi hrabe, i když tady by se to po jeho situaci dalo pochopit, jeho pronásledovatelce také, ale tady zas máme psychickou nemoc, rodinka jen chce tatínka zpátky a ostatní členové hereckého ansámblu jdou čistě po svém vlastním zájmu...Říkejte si co chcete, nuda jako hrom!

Unnatural History (2010) (seriál)

Zase jeden z těch jednodušších seriálů stylem "netradiční život vs. zajeté koleje - zápletka - šetření - vypjatá situace - nápad jako hrom - rozuzlení - vtipná scénka na závěr" plus trochu romantiky, humoru, gagů, tamtoho a onoho...Ovšem námět ujde, originalita by tu byla, pár světlých momentů v každém díle taky, tak proč ne...Jen ještě upozorním, kdo je tvrdý zastánce aspoň obstojných hereckých výkonů, ruce pryč a zdrhat, tu castingovou agenturu odpovědnou za TOHLE bych chtěl tedy vidět :D

Batman Rok jedna (2011)

Comicsáky miluju, ale tohle nebyl můj šálek kávy...I když mi to zase poskytlo nový pohled na poručíka Gordona, že to nebyl jen takový dobrák od kosti, ale i bývalý zelený baret a tvrďák s mnohdy těžkou volbou. Za to bod ;) Druhý za kreslenost a třetí aby jsme udrželi průměr :)

The Ledge (2011)

A přesně tohle je důvod, proč nesnáším všechna náboženství (obecně)! Lidi nutí dělat věci, které by je ani nenapadli, nebo spíše jim dovolují udělat špatné věci jen proto, že díky interpretaci si najdou důvod. Málokdo z nás je amorální, ale s důvodem jde všechno lépe, a jak si ho takoví lidé najdou, stávají se z nich fanatici schopní všeho a rozumná řeč s nimi není...A někdy chcou lidé jen pomoci, potřeba věřit že na ně "někdo dohlíží" nebo představu dobra a zla, aby viděli ve věcech smysl. Tohle je jen můj názor, nikomu ho nevnucuju, takže bych tu nerad měl hned několik nenávistných vzkazů, děkuji :) Krom tohoto jsem film čekal akčnější, hlavního hrdinu sebejistějšího, hrdinku atraktivnější, zloducha promyšlenějšího, příběh jednodušší a konec rozhodně jiný...takže jsem se absolutně spletl a výsledek je přesto uspokojující ;)

Tower Prep (2010) (seriál)

Kdyby tam stále neběhal a nemlátil chudáky žabí potápeče ten playboy Van Acker, seriál by stál za prd...což neříkám, že to je v pořádku, právě naopak! Ale kupodivu pobaví, i když je to opravdu oddechovka jako blázen (rozuměj, mozek můžeš nechat doma a stejně stíháš ;).

Dresden (2007) (seriál)

Nenápadné, ukončené po první série, svým způsobem osobité i nápadité, zase něco jiného, a přesto tomu něco chybí...takže co můžu říct? Vyzkoušejte a rozhodněte se sami ;)

Terra Nova (2011) (seriál)

Prachy jsou prostě vědět, což ale neříkám, že to není dobrý seriál, jen měl startovní čáru posunutou oproti ostatním tak do půli dráhy :) Ale i pobaví, tak uvidíme co z toho bude dál, když neupadne na clichodní dno, budu spokojen...

Zločin (2011) (seriál)

Tomu říkám postupné vytvoření tísnivé atmosféry, to je ta pravá psychologická kriminálka...a takhle se to má dělat. Jen doufám, že se to postupem času nepřekombinuje, to by bylo nemilé...

The Fades (2011) (seriál)

Hodně dobré, a zase jinak, VB si opět získala můj obdiv. Chápu, že pro tento styl potřebuje divák jistý smysl pro humor a není pro každého, ale já se v něm poslední dobou vidím čím dál více, proto se s ním v budoucnu budeme vídat častěji...A pro ty ještě nerozhodnuté lidi, hlavně trpěliovost, s dalšími díly přichází gradace ;)

Lovci zločinců (2011) (seriál)

Tak tady jsem byl zaujat hned od začátku a jsem stále. Až tak že jsem tento seriál zařadil mezi mou aktuální "šestnáctku" právě sledovaných sérií...a to je co říct :)