Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Dobrodružný
  • Sci-Fi

Poslední recenze (16)

plakát

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013) 

Člověk od takovýhodle filmu nečeká převratnou logiku ani nějak originální scénář a snaží se nevnímat lehčí logické nepřesnosti a hlouposti, ale tady to nejde, tady to na každym rohu bije přímo do očí. A když už to nejsou logické nepřesnosti (i když nepřesnost je hodně mírný slovo vzhledem k tomu co tenhle film předvádí) tak jsou to snad všechna možná klišé a patos co se dá do jednoho snímku napasovat. Jediný dobrý scény jsou známy z traileru (bojová scéna s lodí a ucházející proslov Idrise Elby) a film dál už nepřináší nic zajímavého. Herci nevýrazní, vedlejší postavy otravnější jak v třetích Transformers, na akci se čeká strašně dlouho přes jedny z nejhroznějších dialogů za dlouhou dobu a stejně ta akce zaostává třeba oproti takovýmu Man of Steel. Jediná hvězda za Idrise Elbu, kterého se scénář snaží potopit jako kohokoliv jiného, ale jeho aspoň částečně zachraňuje charisma. Oproti tomuhle vypadá scénář prvních Transformers jako kandidát hodný Oscara. 132 minut dlouhý pokus o lobotomii.

plakát

Amazing Spider-Man (2012) 

Spider-man jako takovej 1*. S maskou je vtipnej, správně drzej, opravdu takovej, jak jsem si ho představoval. Andrew Garfield je v týhle roli perfektní, oproti Maguirovo Spideymu nesrovnatelně lepší. To samé se dá říct o Emmě Stone, které blond vlasy vážně sluší a Gwen vítězí nad MJ na plný čáře. Musim dát ale mínus za ne příliš povedenýho lizarda a hrozné rozřešení zápletky s ním. Film byl skvělej do doby, než kousek před záverečnym finále přijde opravdu hrozná scéna s jeřábama a pak jde kvalita (především co se týče scénáře) bohužel dolu. Celkovej dojem je ale stále dost kladnej.

plakát

Dragon Age: Blood Mage no seisen (2012) 

Nevěřim že scénář k tomuhle mohl napsat někdo od Bioware. Nebylo to až tak špatný, ačkoliv těch klišé bylo opravdu moc (záporákovo prokecnutí plánu bylo hrozný) a animace draků a demona vůbec neseděly k zbytku. Tenhle film je paradoxně mnohem míň vhodnej pro fanoušky Dragon Age univerza, protože je tu i spousta chyb co se týče lore. Mágové opravdu nebojují tak že bouchaj holema/kosama ale sesílají kouzla, Cassandra je tu super ultimátní bojovník a nemá v knižním/herním Thedasu obdoby: useknout nohu golemovi neni pro nikoho tak lehký, ničit ogry taky ne a na zabití draka je běžně potřeba víc než 3 seknutí kudličkou. Přízvuk Divine byl k smíchu a ani nezněl až tak francouzsky (Orleis je inspirováno středověkou Francií), celkově voice acting byl průměr až podprůměr (navíc ve hře má Cassandra britskej přízvuk, tady americkej). A pořád se tu mluvilo o krvavé magii, ačkoliv ji krom jednoho mága nikdo neprovozoval. Nenudil jsem se, ale dost dobře nechápu proč si Bioware nechalo zasrat svůj lore takovouhle zbytečností.

Poslední hodnocení (1 079)

Ruby Sparks (2012)

27.07.2021

Deštivý den v New Yorku (2019)

19.06.2021

Bo Burnham: Inside (2021) (TV pořad)

05.06.2021

The Falcon and the Winter Soldier (2021) (TV seriál)

25.05.2021

Palm Springs (2020)

08.05.2021

DOTA: Dračí krev (2021) (TV seriál)

25.03.2021

Ted Lasso (2020) (TV seriál)

05.03.2021

Straight Up (2019)

23.01.2021

Zombieland: Rána jistoty (2019)

01.01.2021

Reklama

Poslední deníček (1)

Milý deníčku

Dear diary: Today I was pompous and my sister was crazy. Today we were kidnapped by hill folk, never to be seen again. It was the best day ever.

Reklama

Reklama