40 let panic (2005)

Zabavil som sa a to bol účel.Roky som film ignoroval no neprávom.

Ve jménu krve (2016)

Z prvu skôr psychologický film ako akčný ,ale aspoň mal Mel čas navážať sa do Mexikánov. Atmosféra hustne každou sekundou a smeruje k neodvratnému stretu.Vyvrcholenie  je nabušené perfeknou akciou.

Děsivá temnota (2018)

Trochu som sa v tom strácal, ale v konečnom dôsledku sa mi to páčilo . Slepá  "Margeary Tyrell-ovič" je tu sexi ako vždy a "Reštartovaný kurier" tu zvádza super fighty. K tomu "Balcan spy backround" a spokojnosť je na mieste.

Krvavé zjevení (2016)

Radšej železnú reťazú po guloch als. ŽRPG ako toto znovu pretrpieť. Upútavky v telke vyzerali celkom OK. No pravda nemohla byť vzdialenejšia skutočnosti. Nikdy více !!! Plne podporujem začleňovanie  hendikepovaných ľudí do spoločnosti ,ale duševne chorým ľuďom by vážne nemali dávať režírovať  hollywoodske filmy.

Mercy (2017)

Podpalubie plné nudy.Nebavilo ma to .

Na skle maľované (1980) (TV film)

V mojom prípade vysoké hodnotenie vďaka audio verzii ktorú sme na chate z kazety omieľali dookola po absorbovaní nejakého toho vínečka.100%

Tiché místo (2018)

Čisto atmosferická záležitosť. V podstate žiadne lakačky a minimum akcie. Napriek absencii podrobného oboznámenia diváka o čo tam do rici idze a nutnosti sledovať každý detail v novinových titulkoch aby ste získali aké také info, film rozhodne má svoje čaro. Som zvedavý akým smerom sa vydá pokračovanie.

Jak porodit a nezbláznit se (2012)

"Vďaka" nesúvislej dejovej linke a neustálemu preskakovaniu medzi pármi to nedrží veľmi pokope. Niekedy je menej viac. Bohužiaľ v tom to prípade tvorcovia nič o tom nevedeli. Slabší priemer 40%.

Tajemství hradu v Karpatech (1981)

Pamätne scény a hlášky strieda množstvo nezáživnej vaty.No napriek tomu klasika ktorá vždy stojí za pozretie.